Madera
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášenímadera.wz.cz

 

 Sime děkujeme :)

Goto down 
+3
Peta
visitek
Jag
7 posters
AutorZpráva
Jag

Jag


Male
Poeet p?íspivku : 21
Age : 35
Město: : Uherské Hradiště
Registration date : 31. 08. 07

Sime děkujeme  :) Empty
PříspěvekPředmět: Sime děkujeme :)   Sime děkujeme  :) Icon_minitimeSun Sep 09, 2007 2:12 pm

Dekovne forum pro sima Smile Ja mu dekuju za cely vikend, dekujte pak hlavne jmenovite za jednotlive veci tongue
Návrat nahoru Goto down
visitek

visitek


Male
Poeet p?íspivku : 32
Age : 34
Registration date : 28. 08. 07

Sime děkujeme  :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sime děkujeme :)   Sime děkujeme  :) Icon_minitimeSun Sep 09, 2007 4:54 pm

Dekuji simovi ( albino ), za pekny vikend, dekuji vsem za super spolecnost a dekuji pig za to, ze jsem tam mohl byt flower afro
Návrat nahoru Goto down
Peta
Admin



Male
Poeet p?íspivku : 71
Age : 123
Město: : Hranice
Registration date : 27. 08. 07

Sime děkujeme  :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sime děkujeme :)   Sime děkujeme  :) Icon_minitimeSun Sep 09, 2007 5:04 pm

Děkuji Simovi za zařízení ubytování, skvělé pohoštění a ty výborné bloody steak Smile bez fucking chips a samozřejmě za to dobré víno Smile
Návrat nahoru Goto down
visitek

visitek


Male
Poeet p?íspivku : 32
Age : 34
Registration date : 28. 08. 07

Sime děkujeme  :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sime děkujeme :)   Sime děkujeme  :) Icon_minitimeSun Sep 09, 2007 5:11 pm

s tim vinem nevim nevim Very Happy bylo hnusne jocolor queen king farao rendeer santa
Návrat nahoru Goto down
Peta
Admin



Male
Poeet p?íspivku : 71
Age : 123
Město: : Hranice
Registration date : 27. 08. 07

Sime děkujeme  :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sime děkujeme :)   Sime děkujeme  :) Icon_minitimeSun Sep 09, 2007 5:27 pm

visitek napsal:
s tim vinem nevim nevim Very Happy bylo hnusne jocolor queen king farao rendeer santa


mě chutnalo, hlavně od Škvrni...
teda rozhodně mi chutná víc jak pivo, ale pivo není špatné to zas ne...
Návrat nahoru Goto down
Sim
Admin
Sim


Male
Poeet p?íspivku : 166
Age : 34
Město: : Uherské Hradiště
Registration date : 28. 08. 07

Sime děkujeme  :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sime děkujeme :)   Sime děkujeme  :) Icon_minitimeSun Sep 09, 2007 5:45 pm

s tím děkováním brzděte, jo...zase tak dobré to nebylo Suspect ...pár chybek v organizaci by se našlo, nejen pár No
ale rozhodně su kotel rád že ste dojeli! a že se vás mohl vidět!!! clown
Návrat nahoru Goto down
http://www.last.fm/wenzel44
Dobby

Dobby


Female
Poeet p?íspivku : 46
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 28. 08. 07

Sime děkujeme  :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sime děkujeme :)   Sime děkujeme  :) Icon_minitimeSun Sep 09, 2007 5:53 pm

Díky všem za všechno a Simovi za pozvání a organizaci hlavně Smile
Návrat nahoru Goto down
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Sime děkujeme  :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sime děkujeme :)   Sime děkujeme  :) Icon_minitimeSun Sep 09, 2007 6:40 pm

Děkuji Simíkovi (a samozřejmě i Jagovi a vám ostatním sunny ) za moc krásný víkend... škoda, že nebyl trochu delší... jsem ráda, že mě rodičovstvo nakonec pustilo ... užila jsem si to s vámi a už se hrozně těším na další setkání... zopakovat si to vaše moravské nářečí Razz , abych ho nepozapomněla, že?
Tak vám MOC děkuji !! jocolor
Návrat nahoru Goto down
Niki

Niki


Female
Poeet p?íspivku : 11
Age : 32
Město: : Proseč
Registration date : 28. 08. 07

Sime děkujeme  :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sime děkujeme :)   Sime děkujeme  :) Icon_minitimeSun Sep 09, 2007 7:32 pm

Ahoj, tak už jsem celá rozespalá z vlaku dorazila domů a su ráda, že sedím!! Po dnešním běhu s báglem mě trochu bolí nohy Laughing
Taky bych Vám všem chtěla moc poděkovat za bezva víkend a taky Tobě Sime, protože si myslím, že jsi to zvládl skvěla a ještě jednou díky Tobě a Áje za posledních 15 minut! flower byli jste všici super a v pohodě, už se děsně těším (jako všichni ) na další setkání!! cheers
Návrat nahoru Goto down
Sim
Admin
Sim


Male
Poeet p?íspivku : 166
Age : 34
Město: : Uherské Hradiště
Registration date : 28. 08. 07

Sime děkujeme  :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sime děkujeme :)   Sime děkujeme  :) Icon_minitimeMon Sep 10, 2007 9:31 pm

supr ...už mě všichni poděkovali tak bych to téma třeba zavřel Cool
každopádně, já bych vám taktéž rád poděkoval: za to že jste přijeli, za dárky, za srandu, za to že jste překousli pískláka drunken ...a tak celkově za ůůůplně všechno, a hodně děkuju Jagovi, páč bez něho bych tu organizaci asi sám nedal!! Díky rendeer

ps: sledujte diskusi o Srazu v Pardubicích (Kunětické Hoře jako)
Návrat nahoru Goto down
http://www.last.fm/wenzel44
Sponsored content





Sime děkujeme  :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sime děkujeme :)   Sime děkujeme  :) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Sime děkujeme :)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» ;-)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Madera :: Děkujeme-
Přejdi na: