Madera
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášenímadera.wz.cz

 

 Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :)

Goto down 
+3
Ája
Sim
Beruška
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Sim
Admin
Sim


Male
Poeet p?íspivku : 166
Age : 34
Město: : Uherské Hradiště
Registration date : 28. 08. 07

Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :)   Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 16, 2008 3:31 pm

jj, hlavně se ale Mikyho zeptej, jestli na tom nepracuje...

no,tak ono pěkná místa navštěvovaná bývají..a najít pěkné místo o samotě se buď náhodně podaří anebo to tam člověk musí znát jako své boty

rozhodně to ale vypadá, že spát budem na co nejopuštěnějším místě, páč v CHKO je to jaksi zakázáno study
Návrat nahoru Goto down
http://www.last.fm/wenzel44
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :)   Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 17, 2008 10:35 pm

Prosím, přemýšlejte nad nějakou tou bláznovinou a dalšími věcmi .... abychom mohli napsat závěrečný mail. Čím dřív, tím líp Smile
Návrat nahoru Goto down
tynka

tynka


Female
Poeet p?íspivku : 18
Age : 32
Město: : Ostrava
Registration date : 22. 09. 07

Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: ..   Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 17, 2008 10:54 pm

Náhodou jsem se sem podívala, jak se daří plánování puťáčku a asi třikrát jsem tu narazila na své jméno. Omlouvám se, že jsem neodpověděla na mail, asi se nějak zatoulal. K odtajnění mého malého tajemství- chystám se strávit rok na břehu Michiganského jezera, v pěkném městečku Petoskey. Teda snad bude tak pěkné, jako na fotkách:)
Nicméně vy se v Beskydech budete mít určitě taky krásně- jen si fakt dávejte pozor na to stanování. Raději někam zalézt a moc nehlučit. Nás ještě nikdy nikdo nechytil, ale přece jenom je dobré domluvit si nějaké utišující heslo..Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.48.stred48.net
Ája

Ája


Female
Poeet p?íspivku : 106
Age : 32
Město: : Praha
Registration date : 02. 09. 07

Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :)   Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jun 18, 2008 5:30 pm

jůůů ! Tak to se máš.Moc si to tam užij a budem se na tebe těšit Wink Až přijedeš budeš mluvit jedna báseň Smile
Návrat nahoru Goto down
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :)   Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jun 18, 2008 10:04 pm

nuže...Very Happy...aby tady nebylo za Berušku málo příspěvků, starostlivý Miky rád něco přihodíSmile Sime, napíšeš mi prosím na můj mail miky(zavináč)skauti-pardubice.cz? dohodneme, jak to vidím já a jak Ty, věřím, že ač jsem akci navrhoval(myslím ze strany PARSu), víš toho o ní 2x víc Very Happy. rozhodně to dáme dokupy, vy ostatní se nemusíte bát, že by byla nuda nebo špatně zvolená místa, informace budou průběžně a včas. díky, že se to tak hýbe, jste super:) jinak Beruška navrhovala třeba ty stejný trika. není to sice ztřeštěné, ale vzpomínku to uchová. co třeba žlutý nebo růžový?;-) takových nemám moc, tak proč si nezpestřit šatník... pokud bude zájem, přihodil bych nějaký konkrétnější návrh. pokud má někdo něco k programu, dáme všecko dokupy, rád bych to jenom popohnal, protože prázdniny jsou skoro tady, tak ať se ví;-) těším se na vás. Miky
Návrat nahoru Goto down
Sim
Admin
Sim


Male
Poeet p?íspivku : 166
Age : 34
Město: : Uherské Hradiště
Registration date : 28. 08. 07

Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :)   Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jun 19, 2008 1:30 pm

Miky: jj, maila ti napíšu, o víkendu se na to trochu podívám, co a jak a napíšu

Týnka: hej, jestli jedeš na rok tak to už bych tam zůstal Wink

Beruška: já sem sice poslední dobou poblázněný hodně Very Happy ale žádná bláznivina mě nenapadá... scratch ale to přijde Smile někdo bude osvícen náhlým supernápadem
Návrat nahoru Goto down
http://www.last.fm/wenzel44
Ája

Ája


Female
Poeet p?íspivku : 106
Age : 32
Město: : Praha
Registration date : 02. 09. 07

Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :)   Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jun 19, 2008 5:54 pm

bláznovina přijde ...časem Twisted Evil s tím .bych si teď hlavu nelámala Smile
Návrat nahoru Goto down
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :)   Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jun 20, 2008 10:32 am

To se Týnka teda má Smile ... hm Smile

Bláznovina ... nějak by šla třeba spojit s tím, že zde budou lidi, co se heště neznají (Ája bude znát už možná skoro všechny, ale co se dá dělat:) ) ... Zatím by nás mohlo být, jak to tak vypadá, tuším půl na půl ... skoro ... tak třeba se rozdělit do dvojic a celý puťáček něco ... na celou dobu, to je blbé, tak třeba se měnit po dni, půl dni ...
Nebo ... pokaždé, když něco uvidíme ... lehneme si, schováme se ... (auto, vousatý pán?)
Vymyslíme to ...
Návrat nahoru Goto down
Sim
Admin
Sim


Male
Poeet p?íspivku : 166
Age : 34
Město: : Uherské Hradiště
Registration date : 28. 08. 07

Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :)   Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jun 20, 2008 1:51 pm

lol! ...zajímavý příspěvěk, nicméně jsem ho kapku nepochopil ...asi bych měl jít dospávat probdělé noci, už mi to hlava nebere Laughing

ale základ chápu Wink - my jsme na puťáku takto hráli jednu hru (1 den) ale je to jenom taková průběžná blbůstka ... každý si ráno tajně zvolí jednoho člověka kterému má ten den nějak nenápadně pomáhat, plnit přání, být na něho milý atp. a vtip je v tom že ten druhý by si toho měl všimnout, ale ostatní ne, ti se snaží uhádnout své "patrony" navzájem ... a na konci dne každý hádá kdo byl ten jeho "patron" a ostatní napíšou na papírky tipy na patrony ostatních...

zní to uplně hrozně, scratch pale Very Happy sorry, já vám to kdyžtak vysvětlím až budu vyspaný
Návrat nahoru Goto down
http://www.last.fm/wenzel44
Ája

Ája


Female
Poeet p?íspivku : 106
Age : 32
Město: : Praha
Registration date : 02. 09. 07

Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :)   Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 21, 2008 11:46 pm

chápu a znám .dobrý nápad Smile měli jsme něco podobného kdy každý z nás měl tajně vybranou dvojici a určené slovo a musel nenápadně toho druhého donutit aby to slovo řekl...tajně aby na to nikdo nepřišel..také můžu pak víc vysvětlit
Návrat nahoru Goto down
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :)   Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 22, 2008 2:08 pm

Dobré nápady, ale vymyslela bych ještě něco zajímavějšího ... Ale aspoň něco Smile

Teď je (dnes) potřeba domluvit, kde, kdy, v kolik se sejdeme. Je to potřeba napsat lidem, co uvažují, že by jeli. Prázdniny tu jsou už za týden a někteří odjíždějí už teď. Program a trasu můžeme vymyslet bez nich potom, ale tohle jim musíme napsat. Možná jestli si mají vzít každý nějaký prográmek? Něco speciálního(růžové tričko?) ...
Doufám, že se sem někdo dnes podívá a napíše něco Smile Já pak napíšu ten dopis, ale potřebuji vědět, co do něj Smile

Tak díky předem ...
Návrat nahoru Goto down
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :)   Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 22, 2008 9:04 pm

Ahoj kamarádi Smile

Nejdříve se musím omluvit, že informace posílám až teď. Bylo celkem těžké se domluvit Smile
Tak ale teď konečně k bližším informacím!
Celý puťáček byl naplánován na termín 12.-15.srpna.
Pojedeme do [url]Beskyd[/url]. Navštívíme skautskou mohylu Ivančenu.
Místo srazu bude město Frýdlant n. Ostravicí. Můžete se domluvit s někým, kdo pojede stejným směrem na společné cestě.
Sejdeme se tam na nádraží okolo 12 hodiny. Někdo přijede dřív, někdo déle. Však na sebe počkáme, že? Smile

Co s sebou?
- batoh Smile
- boty
- spacák
- (do malých skupinek ešus. nejlepší by bylo, kdybyste se domluvili mezi sebou)
- oblečení
- jídlo (také po malých skupinkách) a pití
- růžové tričko - !! PŘIJET V NĚM!!
- celtu nebo nic ... (stan jen za nepřízně počasí)
- lžíci
- KPZ
- léky
- !! hříčku, prográmek ... aktivitu pro cca. 15-20 lidí roverského věku
- vše, co považujete za důležité Smile

Pokud budete mít nějaké dotazy, piště buď mě (beruska.barca@centrum.cz, mob. 736281628, ICQ 200638800) nebo Simovi, Áje ...

Budeme se na Vás moc těšit ... překvapení se na Vás také už těší Smile

Beruška ... i za všechny ostatní, samozřejmě ...
Návrat nahoru Goto down
Ája

Ája


Female
Poeet p?íspivku : 106
Age : 32
Město: : Praha
Registration date : 02. 09. 07

Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :)   Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 22, 2008 11:47 pm

huá růzové tričko Suspect Very Happy tak to budeme teda vypadat Very Happy ne že by byla růžová moje oblíbená,ale pro vás všechno Wink
Návrat nahoru Goto down
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :)   Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jun 26, 2008 3:14 pm

S Dobby nás napadlo pár věcí (vlastně každou jednu)...
Dobby: Mohli bychom rozdávat lidem, co potkáme, bonbóny! Smile Co?

Beruška: Co si jeden den vyzkoušet, jaké je to být slepý? A dělat normální věci, které nás baví? Na celý den bychom byli rozdělení do dvojic (nejlépe tak,že bude s někým, komu věříme). První půl den by neviděl jeden. Pak by se dvojice vyměnila. Člověk, co by zrovna viděl by slepému pomáhal.
Mě se tenhle nápad celkem líbí a ráda bych ho vyzkoušela, ale nechám to na vás.
(K nápadu mě přivedla Ája.)
Návrat nahoru Goto down
Sim
Admin
Sim


Male
Poeet p?íspivku : 166
Age : 34
Město: : Uherské Hradiště
Registration date : 28. 08. 07

Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :)   Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jun 26, 2008 5:25 pm

to je zajímavé..ale nevim jestli se to dá vydržet opravdu celý den! ...rozhodně ale třeba být slepý v přírodě musí obohatit o podněty ostatní smysly Smile ..nedávno sem četl o nějaké restauraci v praze kde jíš slepý, to musí být masakr Smile

noo, s těma bonbonama je to zajímavé Very Happy ale lidi bývají vúči cizím nabízejícím bonbony podezřívaví...ale je to supr nápad - tak obecně bych chtěl nekdy zkusit být ke všem lidem milý a pomáhat a pak zhodnotit jestli to má v té naší zemičce vůbec smysl...myslím že ne, ale rád bch se mýlil scratch
Návrat nahoru Goto down
http://www.last.fm/wenzel44
Ája

Ája


Female
Poeet p?íspivku : 106
Age : 32
Město: : Praha
Registration date : 02. 09. 07

Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :)   Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jun 26, 2008 9:34 pm

s tím nápadem se zavázanýma očima mi to přijde jako super příležitost to zkusit o něco podobného jsme se pokoušeli v kmeni ...myslím že bychom to kdyžtak nemuseli zkoušet celý půlden ,ale jen pár hodin...abychom si sebe taky užili Wink
zkusit bychom to mohli Wink
Návrat nahoru Goto down
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :)   Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 28, 2008 8:25 am

Většina z Vás už dnes asi někam odjíždí ... Chtěla jsem Vám proto popřát krásné prázdniny, povedené tábory, dovolené ... ať Vám svítí o prázdninách sluníčko na obloze i v srdíčkách Wink
Těším se na Vás na puťáčku Smile
Návrat nahoru Goto down
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :)   Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 27, 2008 8:21 pm

Ahojky!
Tak jaké máte zatím prázdniny? Ty mé zatím super Smile
Jen mi dnes rodiče oznámili nemilou věc Crying or Very sad ... prý nemůžu jet na náš puťák, protože naplánovali na stejný termín rodinnou dovolenou ... achjo ... pokusím se je ještě přemluvit, ale zatím to moc nevidím Sad
Návrat nahoru Goto down
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: A cuo je hlavní na Ivančenu?   Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 30, 2008 10:26 pm

samozřejmě nikdo nesmíte zapomenout kámen ze svojí domoviny!! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ája

Ája


Female
Poeet p?íspivku : 106
Age : 32
Město: : Praha
Registration date : 02. 09. 07

Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :)   Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 31, 2008 8:28 pm

Dneska se mi stala vcelku podivná věc. Během pár hodin se schumelilo že zítra odjíždím do Itálie.Bohužel se vracím až 13 takže se na puťák nedostavím Sad Doufám,že si ho všichni krásně užijete a co nejdřív se někde uvidíme:)
Návrat nahoru Goto down
Dobby

Dobby


Female
Poeet p?íspivku : 46
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 28. 08. 07

Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :)   Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 10, 2008 8:13 pm

Ajku... To je škoda Ájo:( Beruška taky nejede... Nevíte někdo, jak to vypadá s počtem účastníků?
Návrat nahoru Goto down
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :)   Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 11, 2008 10:07 am

Ahojky ...
to je škoda, ... tak pokud si to ještě stihneš Ájo přečíst, užij si to v Itálii ... bude určitě super Wink
S počtem účastníků je to tak, že nakonec docela hodně lidí odpadlo ... čekejme zítra tak lidí okolo 10.
Jinak ... MOŽNÁ MOŽNÁ ale opravdu MOŽNÁ nakonec pojedu i já, ale nevím to jistě. Včera jsem přijela z polské Silesii a dozvěděla se, že mám tatínka v nemocnici a na dovolenou nejedeme. Včera jsem se na to nechtěla mamky ptát, ale dnes tak učiním (aj taky až půjdu za tatinem).
Nechte se překvapit, jestli se uvidíme Smile
Návrat nahoru Goto down
Sim
Admin
Sim


Male
Poeet p?íspivku : 166
Age : 34
Město: : Uherské Hradiště
Registration date : 28. 08. 07

Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :)   Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 11, 2008 11:30 am

tak deset lidí?? Very Happy optimistka ...já tipuju tak 7-8 ...tak zítra kolem 12 (12:30) ve frýdlantě...ještě budu během dne k zastižení na icq kdyby nejaké info či změny
Návrat nahoru Goto down
http://www.last.fm/wenzel44
Ája

Ája


Female
Poeet p?íspivku : 106
Age : 32
Město: : Praha
Registration date : 02. 09. 07

Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :)   Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Aug 13, 2008 7:24 pm

Ahojte:) doufám ,že si právě moooc užíváte puťáček . Už se těším jak budete povídat Wink
Návrat nahoru Goto down
Šnešek

Šnešek


Male
Poeet p?íspivku : 35
Město: : KLADNO
Registration date : 24. 09. 07

Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Puťáčíček   Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Sep 01, 2008 4:42 pm

Tož se pochlubte jaké to bylo, já se o prázdniny neobjevil ani u netu ani doma Smile . Já mám za sebou čekatelky, vzpomínal jsem na vás, jak se tam asi máte a jaká byla nakonec účast. Ale musím přiznat, že ty čekatelky taky stály za to. Dojem, že skauti jsou supr lidi ve mě stále přetrvává Cool chci se s Vámi už taky vidět a připravujeme Elixír, tož ozvěte se někam sem, kdo pojedete a kdy a kde se případně sejdeme, protože všici najednou se mezi 350 účastníky nenajdeme...
Návrat nahoru Goto down
http://www.sedmy-oddil.wz.cz
Sponsored content





Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :)   Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Madera :: Fonticulus Maděra 2007 :: Srazy-
Přejdi na: