Madera
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášenímadera.wz.cz

 

 Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem?

Goto down 
+4
tynka
Sim
Ája
Beruška
8 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem? Empty
PříspěvekPředmět: Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem?   Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem? Icon_minitimeWed Sep 17, 2008 7:59 pm

Ahojky Smile
tak mě napadlo, že o sobě už zase docela dlouhou dobu nevíme ...
Tak pište, jak se vám daří a tak Smile

Taky něco napíšu ...
No, prázdniny ... z pohledu maděráckého ... viděla jsem se s Ájou, Cvrkem, Simem, Nowym, Ivopem a Jagem. To není moc, že? Ale aspoň něco Smile
A jinak jsem byla na kole s mamkou a kamarádkou v Francii v Bretani, kde to bylo hrozně mooc super. Hrozně jsem si to užila.
Dále následoval tábor, který byl dobrý, ale už byl i lepší Smile Každopádně jsem tam načerpala zase nové zkušenosti, názory a idee Smile
Dále ... následovala pár dní volna, kdy jsem byla sama doma a užívala si to (tedy až na malou neshodu s bývalým přítelem:/ ). No a pak konečně (možná) polské středoevropské jamboree Silesia 2008. To bylo fajn. Potkala jsem tam po dlouhé době Jaga a Nowyho. S Jagem jsem si tam stihla i trochu popovídat.
Co dále ... baví vás to číst? Zkrátím to ...
Jsem jela také na mini puťáček do Beskyd se Simem, Ivopem a našima roverama. Odtud jsem ale odjela hned druhý den, protože se mi vracel tatínek z nemocnice domů.
Asi největší bůům přišlo ke konci prázdnin - čekatelský kurz Rozrazil.
- Ája, Cvrk, Dobby ... Smile Noví lidé, zážitky, aktivity, poznání sebe i jiných lidí/věcí... znáte to Smile
Prostě ... prázdniny byly super. Smile)
O tom, co školní rok zase někdy jindy Wink
Návrat nahoru Goto down
Ája

Ája


Female
Poeet p?íspivku : 106
Age : 32
Město: : Praha
Registration date : 02. 09. 07

Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem?   Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem? Icon_minitimeWed Sep 17, 2008 9:17 pm

Taky jsem si prázky užila Smile tábor...České Švýcarsko...Itálie...Rozrazil .A pak mě doma mile překvapilo,že nám o týden prodloužili prázky .

Každopádně,jak Beruška píše v nadpisu....na Miksem se chystám .Jak by ne ! bounce Uděláme zase nějaký Maděra meeting jocolor


Naposledy upravil Ája dne Mon Sep 22, 2008 6:31 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sim
Admin
Sim


Male
Poeet p?íspivku : 166
Age : 34
Město: : Uherské Hradiště
Registration date : 28. 08. 07

Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem?   Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem? Icon_minitimeSat Sep 20, 2008 5:50 pm

zdravím Smile
taky sem moc rád, že jsem vás o prázdninách pár potkal..

stručně k prázdninám -moje letošní prázky proběhly po dlouhé době naprosto jinak než vždycky, už žádný přecpaný diář Very Happy strávil jsem je spíš menším výletováním s přítelkyní... nejak uběhly tak rychle, že jsem ani nestačil vyjet nějak za hranice/do hor...nepočítaje puťák v beskydech, škoda že jela beruška hned druhý den...

no a co se týče školy a plánů tak u mě je to jasné study
žádné, nebo minimum víkendových akcí... scratch ..ale tak snad vyjdou výjimky jako Mixem Smile
pak mě nadchl Ivop jejich Lanáčem..ale nejspíš určitě to odložím na příští rok...a oddechnu si až cca v červnu 2009
Návrat nahoru Goto down
http://www.last.fm/wenzel44
Ája

Ája


Female
Poeet p?íspivku : 106
Age : 32
Město: : Praha
Registration date : 02. 09. 07

Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem?   Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem? Icon_minitimeMon Sep 22, 2008 6:33 pm

proč žádné výkendovky? to byudeš mít tolik práce se školou atd.? sice taky plánuju umírnit svojí víkndovou aktivitu ...minulý rok jsem to pak skoro nestíhala ,ale takhle rozhodně ? :/ Aspoň ten Miksem Wink
Návrat nahoru Goto down
tynka

tynka


Female
Poeet p?íspivku : 18
Age : 32
Město: : Ostrava
Registration date : 22. 09. 07

Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem? Empty
PříspěvekPředmět: Týnka zdraví z daleka   Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem? Icon_minitimeMon Sep 22, 2008 11:50 pm

Ahojte! Tak jsem se po mesici za velkou louzi rozhodla zabrouzdat ve svete internetu a vygooglit adresu maderackeho fora. A povedlo se:)
Tak jak se vam nakonec libilo v Beskydech? Doufam, ze jste se bavili. Mate nejake fotky? Vzpominala jsem na vas, kdyz jsem se slzama v ocich nasedala do letadla. Musim rict, ze mi vikendovky docela chybi a maily o poradanych akcich ve me vzbuzuji spis nostalgii, nez radost, jako tomu bylo doted. Ale co uz, jsem mlada a mam se dobre cyclops
Návrat nahoru Goto down
http://www.48.stred48.net
Zvonek

Zvonek


Female
Poeet p?íspivku : 9
Age : 32
Registration date : 28. 08. 07

Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem?   Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem? Icon_minitimeTue Sep 23, 2008 5:41 am

Ahoj všem. Wink
Mám teď takový zvláštní čas, a tak mě napadlo, že se také ozvu, i když mi přijde divné to psát... Moje prázdniny byly krátké, malinko zmatené a trochu jsem si je kazila tím, že jsem stále počítala, vymýšlela a litovala ztráty času, který vůbec nebyl ztracený. Ale pořád to byly prázdniny, to znamená legrace. Mrzí mě, že jsem se nemohla zúčastnit žádné společné akce, a že se neobjevím ani na Mixemu nebo jinde, abych Vás zase jednou viděla, protože stále vzpomínám na dubnové Hranice... Jsem teď stejně jako Týnka daleko od domova, ale jsem povahy citlivé, takže nad vším dumám, více než bych měla. A ještě k tomu jsem chytila nějakého bacila, a tak jsem pila celý den skořicový čaj, jehož vůně ve mě vyvolala pocit, že se blíží Vánoce Very Happy Jéje a teď mi přijde, že jsem to všechno podala úplně špatně. No zkrátka Vás všechny zdravím a přeji Vám krásné podzimní dny. A pokračujte v aktivitě na fóru, protože mě to těší číst, ale nikdy nemám, co bych sama napsala Surprised)
Návrat nahoru Goto down
Sim
Admin
Sim


Male
Poeet p?íspivku : 166
Age : 34
Město: : Uherské Hradiště
Registration date : 28. 08. 07

Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem?   Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem? Icon_minitimeTue Sep 23, 2008 6:08 pm

jééé Smile pošta ze světa Wink

týnka: díky za poslaný "friend request" na facebooku! uplně mě to potěšilo Smile
máš tam zajímavé fotky Wink

zvonek: tvůj příspěvěk je úuplně čtivý a vyvolává dojem literárního díla Smile já myslím, že toho máš fůru co by jsi mohla napsat, tak směle do toho ;-) dyť mi vůbec nevíme, na jaký konec světa jses to vlastně vydala...?
Návrat nahoru Goto down
http://www.last.fm/wenzel44
Ája

Ája


Female
Poeet p?íspivku : 106
Age : 32
Město: : Praha
Registration date : 02. 09. 07

Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem?   Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem? Icon_minitimeTue Sep 23, 2008 9:48 pm

Juu zdar holky! Jasně povídejte jak se máte.Musím to být skvělá zkušenost takhle někam odjet!
Návrat nahoru Goto down
tynka

tynka


Female
Poeet p?íspivku : 18
Age : 32
Město: : Ostrava
Registration date : 22. 09. 07

Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem?   Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem? Icon_minitimeWed Sep 24, 2008 1:50 am

Skvela zkusenost to zarucene je, ale je to tezsi, nez se muze zdat. Tusila jsem, ze to nebude lehke, ale abych rekla pravdu- nemela jsem nejmensi tuseni. Uz jsem tady skoro sest tydnu a vsechno se zacina uklidnovat, ale prvni tyden bych nikomu neprala. Stejne zkusenosti Zvonku? Pokud se chcete podivat na nejake fotky a treba i neco malo pocist, kouknete na tynuska.pise.cz. Snazim se psat, jak se da, ale casu a energie je malo.

Sim: Ktere fotky mas na mysli? Tvoje fotky s Pokemonem tez stoji za to:) A jsem rada, ze Te to potesilo. Sila americkeho davu me donutila vytvorit facebook. Je to jedna z nejbeznejsich zpusobu komunikace. Dost lidi tady totiz ve vyspele Americe nema SMSky:)

Zvonek: Urcite se mi ozvi. Jak jsem zjistila nejen na setkani vsech exchange studentu z distriktu- clovek ve stejne situaci podpori nejvic..
Návrat nahoru Goto down
http://www.48.stred48.net
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem?   Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem? Icon_minitimeWed Sep 24, 2008 6:01 pm

No né ... po dlouhé době jsem sem zase nedočkavě koukla, zda se tu něco změnilo a ono ... ono plno! Mám velkou radost, že jste nám napsaly až z daleké země za oceánem Smile A jsem zvědavá, co budete psát dál!
Jinak, fotky z beskydského puťáčku budou snad už brzy na netu, ale musíme počkat, až je tam Miky (náš pardubičák) dá k sobě na rajče. Tak sem pak hned písnu adresu, abyste se mohli všici kouknout Smile

Zvonek: Nj, koncert v Hranicích byl fajn Smile Jsem ráda, že jsme se tam viděly Smile

Je neuvěřitelné, že od Maděry už uběhl dlouuhý rok. Zdá se mi to jako ještě déle a přitom, jak kdyby to byla chvilka. Často vzpomínám a stýskám si Smile

Týnko: Chválím za nalezení našeho fóra, aspoň se tu něco děje Smile

Nevím, co bych ještě psala ... pocitů mám teď v sobě hodně, ale jak je podat . Mám radost... Jé, ráda bych vás objala Very Happy ! Ale to si budu muset ještě nějakou dobu počkat ... s některými na Mixemu, s některými na Elixíru a s některými ... až se nám vrátí Smile

Mějte se krásně a už teď se těším na další zprávy Wink
Mám vás ráda!
Návrat nahoru Goto down
Zvonek

Zvonek


Female
Poeet p?íspivku : 9
Age : 32
Registration date : 28. 08. 07

Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem?   Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem? Icon_minitimeFri Sep 26, 2008 6:16 am

Tak to já se zase ráda rozpovídám Very Happy Jenom mi někdy přijde, že lidem doma je vlastně jedno, jak se mám, protože mají svoje vlastní životy, které když nemohu žít s nimi, tak bych se do nich ani neměla chtít plést. Jestli jsem to teď řekla, tak jak jsem to myslela to nevím.

Tak tedy 16. srpna jsem se sbalila a odjela na Americký kontinent do státu New York. Původně mé ambice mířily do Kalifornie, ale tam mě nechtěli, a tak jsem zkončila na tomhle nádherném místě. Měla jsem trochu vyšlapanou cestičku, protože moje sestra tu byla u stejné hostitelské rodiny před třemi lety, a tak jsem si to všechno namalovala až moc barevně. První dny po příjezdu mě napadlo, že rok jsou přece jenom Vánoce, Mixem a nebo třeba i jenom narozeniny nějakého kamaráda, u kterých nemůžu být. A podobné myšlenky na mě vždycky odněkud vybafnou, i když se mám vlastně báječně. Baštím dobré jídlo a lidé jsou moc milí. Jak všichni říkají, je to opravdu velká zkušenost. A já se ani nestačím divit, že je to všechno kolem mě.
No, napsala jsem kamarádům takový dopis o tom, jak to chodí ve škole a podobně. Pokud by vás to zajímalo, tak ho přidávám na svoje stránky, které jsem dost zanedbala, takže tomu prosím nevěnujte pozornost Smile http://www.stranecky.wz.cz/alpy.html. Prý je tam spoustu chyb, ale jsem už moc unavená, než abych se věnovala úpravám a nebo grafice, to odkládám na později.

Týnko děkuji za povzbuzení, na sraz s ostatními studenty jedu v sobotu a moc se těším. A kde přesně v té obrovské zemi se nacházíš? Třeba jsme ve stejném časovém pásmu Rolling Eyes

Tak užívejte dne ať jste kdekoli! Like a Star @ heaven
Návrat nahoru Goto down
Šnešek

Šnešek


Male
Poeet p?íspivku : 35
Město: : KLADNO
Registration date : 24. 09. 07

Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem? Empty
PříspěvekPředmět: Whow   Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem? Icon_minitimeFri Sep 26, 2008 9:13 pm

Jééé my tu máme Amerikány a jiný národy whow... lol! jak to děláte, že se takhle všici někam dovalíte a dostanete? Připadam si tu uplně neschopnej mezi těmi co umějí jazykky a zařídí si takovýto rok. Já pořád doufám, že hafo z vás uvidim na Elixíru a že uděláme nějakej alespoň minisrazík Smile . A na mixem se taky snad chystam tak budu rád když se taky potkáme já už vás neviděl No
Návrat nahoru Goto down
http://www.sedmy-oddil.wz.cz
tynka

tynka


Female
Poeet p?íspivku : 18
Age : 32
Město: : Ostrava
Registration date : 22. 09. 07

Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem?   Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem? Icon_minitimeSat Sep 27, 2008 5:29 am

Zvonku, jake to je byt na miste, kde uz byla Tvoje sestra? Stat New York je obrovsky. Ve ktere casti tak priblizne jsi? Vlastne od sebe nejsme tak daleko. Ja jsem v mestecku Petoskey ve state Michigan. K obrovskemu a nadhernemu Michiganskemu jezeru to mam asi pet minut chuze a neumite si predstavit nic tak nadherneho, jako zapad slunce za nej.
Me ambice smerovaly sice puvodne do Mexika, protoze mam rada teplo a chtela jsem zlepsit spanelstinu, ale co uz. Nakonec jsem rada, protoze s anglictinou problem nemam a asi jsem si ani neumela predstavit hezci misto. Navic mi Rotary klub plati vetsinu meho pobytu a temer cokoliv si reknu, takze si viskam:) Lidi jsou mili, ale jak jsem zjistila, vcelku neumprimni. Na pokrytectvi, ktere se jim casto pripisuje neco je. Ale teda zkusenost to je. Obcas tak premyslim, ze si neumim predstavit, ze tu stravim jeste asi jedenact mesicu, ale zaroven ani to, ze bych se mela vratit domu do toho svym zpusobem stereotypniho zivota..

A cekam na fotky z putacku!Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.48.stred48.net
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem?   Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem? Icon_minitimeSun Sep 28, 2008 10:28 pm

Ahojky, nemám čas moc se rozepisovat, tak pouze ...
Fotky z puťáčku budou snad už dnes na mikkky.rajce.net Smile Tak se koukněte Wink
Návrat nahoru Goto down
Zvonek

Zvonek


Female
Poeet p?íspivku : 9
Age : 32
Registration date : 28. 08. 07

Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem?   Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem? Icon_minitimeTue Sep 30, 2008 2:05 am

Týnko Smile Jsem dost severně, necelé dvě hodiny od Kanadských hranic ve městečku Tupper Lake. Jak název napovídá, je tu jezero a to nejedno, a vůbec je to vprostřed národního parku, takže se nemohu vynadívat na podzimní barvy, co se tu objevily.
Původně jsem snila o Kalifornii, jednak proto, že jsem chtěla zkusit něco jiného než moje sestra a jednak proto, že mě západ lákal víc. Ale nakonec jsem si oddechla, že mi tam nenašli rodinu, protože horko mi nedělá dobře a ráda lyžuju Smile No ale osud tomu chtěl takhle, a tak mě teď každý představuje jako: Tohle je Bára, Hančina sestra. A je to trochu těžké, protože Hanku tu všichni milovali, ale zas je dobré, že ke mě pak mají kladné tendence. Trochu mě to tlačí přemýšlet nad tím, co asi v téhle situaci dělala Hanka a Hanka to měla jinak a podobně. Na začátku jsem si myslela, že je to málo dobrodružné, protože jsem věděla spoustu věcí dopředu, ale teď vidím, že je to dost tvrdé i tak a že můžu být ráda, že to není ještě větší šok. A taky jsem přišla na to, že je rozhodně lepší přijít v hostitelské rodině na místo vlastní sestry, kterou miluji stejně jak oni a na kterou nežárlím, než na místo nějakého neznámého soka, se kterým tě ta rodina chtě nechtě srovnává. No abych to shrnula. Měla jsem z toho dost strach a ještě mi to občas vrtá v hlavě, ale rozhodně je to spíš dobře než špatně. Páni, takhle zamotabou odpověď si asi ani nechtěla Surprised)
Návrat nahoru Goto down
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem?   Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem? Icon_minitimeTue Sep 30, 2008 4:37 pm

Beruška napsal:
Ahojky, nemám čas moc se rozepisovat, tak pouze ...
Fotky z puťáčku budou snad už dnes na mikkky.rajce.net Smile Tak se koukněte Wink


Jen bych k fotkám dodala, že to nakonec byl jen trochu maděrácký puťáček. Byla jsem tam já (ale jen den), Dobby, Sim a Ivop. Ti ostatní jsou roveři z našeho RK.
Návrat nahoru Goto down
Ája

Ája


Female
Poeet p?íspivku : 106
Age : 32
Město: : Praha
Registration date : 02. 09. 07

Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem?   Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem? Icon_minitimeTue Sep 30, 2008 6:47 pm

pěkný fotky Smile

zvlášť Miky v dívčím tričku Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem?   Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem? Icon_minitimeMon Oct 13, 2008 4:39 pm

Dovoluji si Vas pozvat na dalsi „beh“ TANECNI PARBY.



Start: 28.11.2008 ve 19:00

Konec: 29.11.2008 okolo 15:00



Tanecni parba se uskutecni v salu hostince Dubanka v Dubanech (krasny a prostorny sal)

Mapka: http://www.mapy.cz/#x=136065664@y=135651328@z=13@mm=ZP@ax=136064768@ay=135620992@at=Tanecni%20parba@ad=Tanecni%20parba%20-%20hostinec%20Dubanka



Info: www.ballu.cz/tp



Kdo nevite o co jde, strucne:

Tanecni parba je akce urcena pro tancechtive lidicky. Je jedno, zda umite ci neumite tacit. Dulezite je, zda vas tanec bavi. Na miste se uci jak uplne zaklady, tak i pokrocilejsi prvky.



Veskere potrebne informace naleznete v prilozenem letacku.

Pokud budete mit jakekoli dotazy, piste ci volejte.

Podrobne informace obdrzite po prihlaseni.



Strucny program:

Patecni vecer az sobotni „rano“: klasika (standardni a latinskoamericke tance – tancovani i vyuka)

Sobota: salsa, rock’n’roll, klasika, break dance ... (tanceni i vyuka)

Kazdopadne chci upozornit, ze program se muze skoro libovolne menit dle potreb ucastniku tanecni parby :-)



Preji Vam vsem pohodovy zbytek dne a tesim se navidenou pri tanci.



S pozdravem a pranim pohodoveho dne



Jarda Ballu Prochazka



P.S. Pokud vite o nekom, kdo by se rad zucastnil, preposlete mu tento e-mail, dekuji :-)
Návrat nahoru Goto down
Dobby

Dobby


Female
Poeet p?íspivku : 46
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 28. 08. 07

Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem?   Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem? Icon_minitimeMon Oct 13, 2008 10:52 pm

Á výborněSmile Taky jsem sem chtěla dát pozvánku na taneční pařbu. Budu ráda, když přijedete! Je to i pro nepardubáky, tak neváhejte:) Jinak se omlouvám, že ve fóru nejsem moc aktivní... To důležité stejně vždycky napíše Beruška:D Ale připojuji se k těm, které těší občas si příspěvky pročíst Smile Mějte se krásně a někdy ahoj!Smile(nevím jestli pojedu na Mixem, ale možná...Smile na Elixír jedu určitěSmile)
Návrat nahoru Goto down
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem?   Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem? Icon_minitimeMon Nov 10, 2008 10:13 pm

Zase se tu nic moc neděje Smile a to je škoda ... že by to bylo tím, že máme všichni málo času?

Jak se všichni máte? Jak se Sime učíš na maturitu? Jak je za louží, holky? A co v Praze a jiných místech naší velké republiky? Co? Wink
Co plánujete na Vánoční prázdniny? A na Silvestra?

Teď mě napadlo, ale nevím, jestli by to bylo možné ... s naším kmenem jezdíme tradičně každý rok slavit spolu příchod nového roku. Letos jedeme do Krkonoš - do Rokytnice. Kdybyste někdo chtěl, možná byste mohl jet taky. Jedeme tam asi tak na 5 dní až týden. Bude se užívat sněhu, pokud bude, lyžovat, běžkovat, zkoušet zimního táboření ... Pokud byste někdo měl zájem jet, zeptám se, zda by to bylo možné, ale za sebe myslím, že přestože je to tradiční kmenová akce, šlo by to ...
Návrat nahoru Goto down
Sim
Admin
Sim


Male
Poeet p?íspivku : 166
Age : 34
Město: : Uherské Hradiště
Registration date : 28. 08. 07

Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem?   Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem? Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 1:40 am

já se neučím Very Happy ještě je času dost Cool

jsem rád, že tě slyším ;-) ...užijte si s kmenem sníh (bych si ho přál, ale beztak asi nebude), já si ho snad na Silvestra a Vánoce taky užiju.

jo a byly(i) jste na tom Lišákově koncertě, nebo to nakonec padlo??
Návrat nahoru Goto down
http://www.last.fm/wenzel44
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem?   Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem? Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 2:57 pm

Smile Neučíš? Dobře děláš ...

No, na koncert se nakonec bohužel nejelo Sad tady se můžete kouknout na stránky skupiny Wink http://lithr.websnadno.cz/

A také doporučuji kouknout se na rajče Zvonka http://bubbagump.rajce.idnes.cz/ , jestli Vás zajímá, jak si žije za velkou louží ... Doufám, že nevadí takovéhle zveřejnění.
Návrat nahoru Goto down
Sim
Admin
Sim


Male
Poeet p?íspivku : 166
Age : 34
Město: : Uherské Hradiště
Registration date : 28. 08. 07

Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem?   Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem? Icon_minitimeWed Nov 12, 2008 2:14 am

jéé Smile fotky...ty já vždycky rád zkouknu. No pěkné to tam mají :-) ..ted se mě vrátily 4 spolužačky z USA, ale že by z toho byly nějaké uuuuplně fascinované - to se říct nedá. Nejlépe je udělat si vlastní obrázek Wink (tak třeba za pár let)

a ty žiješ jak Beruško? ...přeptal bych se tě přes icq, ale nějak nevidím kdy si online a kdy ne... ale tady to beztak nikdo nečte, takže je to takový soukromý dialog Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.last.fm/wenzel44
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem?   Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem? Icon_minitimeWed Nov 12, 2008 7:29 pm

Jak já si žiju? No, jistě by to mohlo být lepší, ale jsem vcelku spokojená (jak s čím, ale tak už to bývá). Většinu času mi zabírá stále nejvíce asi roverský kmen a škola. Oddíl teď nějak flákám.
A jinak ... poslední dobou mě to vůbec ale vůbec nebaví ve škole. Sice uznávám, že vzdělání je důležité, ale ... zkušenosti taky ... nejradši bych se hned teď sebrala a někam jela, někam pryč Rolling Eyes Very Happy Prostě být naprosto svobodná ... aby život byl cesta Smile Nj, to ale jaksi nejde ...
No a také poslední dobou mám často trochu pokaženou náladu z toho, že zase přichází zima. Tu já nemám moc ráda. Asi proto, že nemůžu chodit ven, spát venku a tak vůbec ... Už se nemůžu dočkat letních prázdnin, sakryš Smile Bohužel, ještě si budu muset trochu počkat.

No a taky se teď hrozně těším na víkend. Jedu na Elixír a uvidím se tam s Ájou, Lišákem, Šnekem ... a tak vůbec, bude to fajn i díky našim lidem.

Nějak jsem se rozepsala, to nemám moc ve zvyku Smile

Musíme naplánovat nějaký sraz, zase ... Jedeš, Sime, na Mixem? Nebo se budeš UŽ horlivě učit? Wink
Návrat nahoru Goto down
Zvonek

Zvonek


Female
Poeet p?íspivku : 9
Age : 32
Registration date : 28. 08. 07

Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem?   Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem? Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 8:47 pm

Jé Beruško, děkuji za reklamu! I když ty fotky nestojí moc za nic, protože... zkrátka nejsem zdatný fotograf...
V odpověď na Simův vzkaz přidám svůj názor, že Amerika není taková, jaká se zdá býti ve filmech... Na druhou stranu je to velká země, a proto jí nebudu zavrhovat jenom proto, že se mi stýská. Určitě je to zkušenost, která stojí za to. Ještě nevím, jestli stojí za celý rok, ale za ty tři měsíce, co tu jsem snad ano.
No chtěla jsem zas jednou pozdravit. Mrzí mě, Beruško, že je ti v zimě mrzuto.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem?   Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Co prázdniny? A co školní rok? :) Pojedete na Mixem?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Mixem

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Madera :: Fonticulus Maděra 2007 :: Pokec-
Přejdi na: