Madera
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášenímadera.wz.cz

 

 Nápad - malý meeting přes internet?

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Nápad - malý meeting přes internet? Empty
PříspěvekPředmět: Nápad - malý meeting přes internet?   Nápad - malý meeting přes internet? Icon_minitimeMon Jan 19, 2009 11:02 pm

Ahojky maděrčata Smile
Něco mě napadlo a zdá se mi to jako dobrý nápad, tak to možná zoorganizuji ... několikrát se řeklo, že uděláme zase nějaký sraz, ale zatím se ani nic neplánuje ... a mě už se po vás celkem stýská a o plně lidech nemám zdání co je u nich děje a tak ... tak jsem si říkala, jak to vyřešit, když plno lidí nemá čas a třeba by na sraz ani nepřijelo ... a v tom mě něco osvítilo, jestli nějaká božská moc či co Smile ...
Co takhle naplánovat nějaký den a hodinu a sejít se společně všichni na ICQ? Mohlo by tam být víc lidí než jezdí normálně na srazy, nemyslíte? Smile
Co na to říkáte? sunny
Návrat nahoru Goto down
Ája

Ája


Female
Poeet p?íspivku : 106
Age : 32
Město: : Praha
Registration date : 02. 09. 07

Nápad - malý meeting přes internet? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nápad - malý meeting přes internet?   Nápad - malý meeting přes internet? Icon_minitimeTue Jan 20, 2009 11:50 pm

To by stálo za to !Smile

Jen by to možná chtělo sejít se na nějakém fóru než na icq...nebo se dá na icq udělat konference pro víc lidí ?? (:/ nevím)
Redši bych povídala se všemi najednou Wink
Návrat nahoru Goto down
Sim
Admin
Sim


Male
Poeet p?íspivku : 166
Age : 34
Město: : Uherské Hradiště
Registration date : 28. 08. 07

Nápad - malý meeting přes internet? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nápad - malý meeting přes internet?   Nápad - malý meeting přes internet? Icon_minitimeWed Jan 21, 2009 8:02 pm

icq konference pro víc lidí je strašně nepřehledná a celkem na nic.. a fórum už máme a beztak zeje prázdnotou Rolling Eyes
takže nevím Very Happy

ale neberte to jako nějakou kritiku nápadu. Jen můj pohled
Návrat nahoru Goto down
http://www.last.fm/wenzel44
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Nápad - malý meeting přes internet? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nápad - malý meeting přes internet?   Nápad - malý meeting přes internet? Icon_minitimeFri Jan 23, 2009 12:05 am

Tak nevím ... nebo využít chat třeba na seznamu? nevím, ale ráda bych něco takového uskutečnila Smile

Ájo, prosím, přidáš si mě na ICQ? (445032638)
Návrat nahoru Goto down
Ája

Ája


Female
Poeet p?íspivku : 106
Age : 32
Město: : Praha
Registration date : 02. 09. 07

Nápad - malý meeting přes internet? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nápad - malý meeting přes internet?   Nápad - malý meeting přes internet? Icon_minitimeFri Jan 23, 2009 10:46 am

jj chat je dobrý nápad ...myslela jsem chat a tak nevím proč jsem psala fórum Very Happy
Jasný přidám Beruško
Návrat nahoru Goto down
Šnešek

Šnešek


Male
Poeet p?íspivku : 35
Město: : KLADNO
Registration date : 24. 09. 07

Nápad - malý meeting přes internet? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nápad - malý meeting přes internet?   Nápad - malý meeting přes internet? Icon_minitimeSat Jan 31, 2009 12:39 am

Jak říká SIm konference (třeba skype ji má) nepatří k nejpřehlednějším. Chaty bohužel neznam, takže nedokážu posoudit, ale jako nápad je to stylový Beruško congratulations Cool
Návrat nahoru Goto down
http://www.sedmy-oddil.wz.cz
Dobby

Dobby


Female
Poeet p?íspivku : 46
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 28. 08. 07

Nápad - malý meeting přes internet? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nápad - malý meeting přes internet?   Nápad - malý meeting přes internet? Icon_minitimeFri Mar 06, 2009 12:29 pm

Ten nápad nějak zapadl - škoda Smile přijde mi, že jsme se už hrozně dlouho neviděli, neslyšeli a vůbec... Určitě to nějak musí jít:) Kolik lidí myslíte přijde na fórum, když se rozešle pozvánka mailem a na ICQ?
Návrat nahoru Goto down
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Nápad - malý meeting přes internet? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nápad - malý meeting přes internet?   Nápad - malý meeting přes internet? Icon_minitimeSun Mar 08, 2009 10:50 pm

To si nedokážu typnout. Možná do deseti? Ikdyž možná by mohlo víc? Smile
Chěla bych vás všechny vidět Smile
Návrat nahoru Goto down
Šnešek

Šnešek


Male
Poeet p?íspivku : 35
Město: : KLADNO
Registration date : 24. 09. 07

Nápad - malý meeting přes internet? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nápad - malý meeting přes internet?   Nápad - malý meeting přes internet? Icon_minitimeFri Mar 13, 2009 12:03 am

Já si nedokážu představit, kolik lidí se tu objeví, ale jde o začátek, protože když už tu bude těch 10 lidí tak se další nový budou přidávat už snadněji . Já bych taky chtěl, ale moc nás není (nedávno jsem viděl Áju... :-)) Wink Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
http://www.sedmy-oddil.wz.cz
Sponsored content





Nápad - malý meeting přes internet? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nápad - malý meeting přes internet?   Nápad - malý meeting přes internet? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nápad - malý meeting přes internet?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Madera :: Fonticulus Maděra 2007 :: Pokec-
Přejdi na: