Madera
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášenímadera.wz.cz

 

 Podzimní sraz

Goto down 
+6
Bubla
Peta
Niki
Šnešek
Ája
Dobby
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Dobby

Dobby


Female
Poeet p?íspivku : 46
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 28. 08. 07

Podzimní sraz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: klubovna   Podzimní sraz - Stránka 2 Icon_minitimeMon Oct 26, 2009 10:21 pm

Chochó, odpovídám za Berušku - klubovna je zarezervována, jupí! Smile Ale na propagaci asi teď nemáme kapacitu... (nezkusí to někdo jiný...?Smile) Jak Beruška psala, vracíme se v neděli. Jinak cena by měla být 30Kč za noc. Mějte se krásně!Smile
SESLE Dobby
Návrat nahoru Goto down
Dobby

Dobby


Female
Poeet p?íspivku : 46
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 28. 08. 07

Podzimní sraz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: mail...   Podzimní sraz - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 04, 2009 6:46 pm

http://ubytovani.e-skaut.cz/info/klubovna-roverskeho-kmene-v-prelouci/
http://www.junakprelouc.cz/klubovny/poldu.htm

Nazdárek Maděráci! Smile
Ptáte se, co je to za odkazy...?
Jsou to stránky klubovny v Přelouči Smile
A co s ní?
Budeme v ní bydlet Wink
Kdy?
20. - 22. listopadu
Kdo?
No... doufám, že se nás sejde co nejvíc Smile (zvaní jste samozřejmě všichni!) Můžete se hlásit... no asi mně, pokud to nechce převzít nikdo jiný Smile A nebo taky na https://madera.forumczech.com/forum.htm
Bylo by dobré, kdybychom věděli kolik nás bude, tak prosím dejte vědět, jestli můžete (či nemůžete). A zároveň můžete poslat návrh na program, protože průběh víkendu je zatím úplně volný a bude takový, jaký si ho uděláme... Tož? Smile Co podnikeme?
A nebylo by také od věci, kdybyste dali vědět, jak jste na tom se spoji, abychom pomalu mohli začít rovnat pátek...
Snad toho nechci najednou moc Smile Předem díky za veškeré ohlasy.
Mějte se krásně, těším se na Vás! Smile
Z Pardubic zdraví

Dobby
Návrat nahoru Goto down
Dobby

Dobby


Female
Poeet p?íspivku : 46
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 28. 08. 07

Podzimní sraz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: odpovědi   Podzimní sraz - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 04, 2009 6:50 pm

Snad nevadí, když zveřejním odpovědi... Ať jsme všichni v obraze;) Komu by to vadilo, nech't se ozve;)


Nazdar Dobby,

tož já za see z Kyjova hlásím, že nepřijedu - tento víkend slaví náš oddíl výročí skautingu a hraje se divadlo...mějte se krásně a pořádně si to užijte;)

Škvrně

Ahoj ahoj ahoj,
Já teda za sebe hlásím, že pojedu. Smile
Lishack & comp.

Ahoj Dobby,
mrzi me ze se nebudu moct zucastnit tohoto srazu, neb ma pritomnost je zadana jinde. Ale dekuji za pozvani doufam ze se vam to vyvede na nejlepsi moznou miru. Vsechny medaraky ode me pozdravuj. |Doufam ze to nebyl posledni sraz, ktery bude.

S pozdravem Hobit

Ahoj. Nepočítejte s semnou, mám soutěž. Každý víkend skoro
Martin, vinař.

Ahoj Dobby,
já se hlásím doprovolně :-) !Akorát ji ještě nejsu jistá spojem...vracím se pozdě ze školy, než se sbalím a nekam dojedu tak to bude na dlouho...tak uvidíme...Ale každopádně pojedu a už se na vás moc těším, pa pa
Návrat nahoru Goto down
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Podzimní sraz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podzimní sraz   Podzimní sraz - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 04, 2009 7:13 pm

Dobby?? Very Happy A od koho je ten poslední mail? Není tam podpis... Smile
Návrat nahoru Goto down
Dobby

Dobby


Female
Poeet p?íspivku : 46
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 28. 08. 07

Podzimní sraz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podzimní sraz   Podzimní sraz - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 04, 2009 7:24 pm

nojó, vida:) dík za připomínku... podepsala se o řádek dolů a byla to... Niky!Wink (mohla jsem možná ještě chvilku napínat, že?Smile)
Návrat nahoru Goto down
Šnešek

Šnešek


Male
Poeet p?íspivku : 35
Město: : KLADNO
Registration date : 24. 09. 07

Podzimní sraz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Sraz   Podzimní sraz - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 10, 2009 12:31 am

Udělali jste mi všechny radost, mě sice klepe na dveře matura, ale tohle si přece nemůžu nechat ujít . POčítáte se mnou doufám? Very Happy Cool
Návrat nahoru Goto down
http://www.sedmy-oddil.wz.cz
Bubla




Female
Poeet p?íspivku : 6
Age : 32
Město: : praha
Registration date : 02. 09. 07

Podzimní sraz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podzimní sraz   Podzimní sraz - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 10, 2009 8:13 pm

Ahoj všichni, tak mě nějak schvátila nemoc a tedy svou účast nemohu stoprocentně přislíbit Sad , ale doufám, že se budu moct ukázat třeba aspoň na sobotu nebo tak...
Jinak jsme teď s oddílem byli v tý přeloučský klubovně a bohužel musim říct, že mě docela zklamala... krom toho, že jsme jim tam provedli tak roční úklid - snad nám to aspoň vydrží, tak kuchyně neni v moc funkčnim stavu a jedna místnost jim plesniví, aniž by s tim něco dělali... prostě celkem zklamání, i když na druhou stranu, my to asi v poho přejdem...Smile
Mějte se hezky a snad vás teda budu moct vidět...
Návrat nahoru Goto down
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Podzimní sraz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podzimní sraz   Podzimní sraz - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 11, 2009 4:06 pm

Jupííí! Já se na vás na všechny už tak těším! Vypadá to, že se nás snad sejde docela dost?!
Návrat nahoru Goto down
Cvrk

Cvrk


Female
Poeet p?íspivku : 50
Age : 33
Město: : Česká Třebová
Registration date : 28. 08. 07

Podzimní sraz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podzimní sraz   Podzimní sraz - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 16, 2009 7:19 pm

Ahojda, chtěla bych se zeptat,jestli už je stanovenej nějakej čas a místo srazu ;-)...rády bych se podle toho zařídila, protože v pátek odpolko mám sk. radu...a btw. už se na vás všechny opravdu těším ;-)
Návrat nahoru Goto down
Šnešek

Šnešek


Male
Poeet p?íspivku : 35
Město: : KLADNO
Registration date : 24. 09. 07

Podzimní sraz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Sraz teď :)   Podzimní sraz - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 18, 2009 11:53 pm

Zlatíška víte někdo něco o to srazu to i my víme výpravu dřív (nejedu na ní kvůli vám Razz) ne vážně ujmete se toho někdo prosím prosím škemrám Smile děkujuuů Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.sedmy-oddil.wz.cz
Dobby

Dobby


Female
Poeet p?íspivku : 46
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 28. 08. 07

Podzimní sraz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podzimní sraz   Podzimní sraz - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 19, 2009 12:29 am

sraz bude!Very Happy
Bude ve městě začínajícím na P, ohlášeni jsou Beruška, Dobby, Šnek, Cvrk, Lišák, Niky a snad se přidá ještě někdo...!Smile
Návrat nahoru Goto down
Cvrk

Cvrk


Female
Poeet p?íspivku : 50
Age : 33
Město: : Česká Třebová
Registration date : 28. 08. 07

Podzimní sraz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podzimní sraz   Podzimní sraz - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 19, 2009 8:03 pm

Vypadá to na silnou holčičí převahu 8-)
Návrat nahoru Goto down
Dobby

Dobby


Female
Poeet p?íspivku : 46
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 28. 08. 07

Podzimní sraz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podzimní sraz   Podzimní sraz - Stránka 2 Icon_minitimeFri Nov 20, 2009 12:41 am

Vzhledem k tomu, že se odhlásili ještě Lišák a Niky by to sice mohla být ještě silnější holčičí převaha, ale spíš to vypadá, že sraz přesuneme na nějaký příznivější termín... Třeba k Zelímu do Plzně...Smile Je mi to líto, omlouvám se všem, které jsem otravovala (i když mě to bavilo, protože jsem o vás aspoň po dlouhé době něco zaslechla:)) a příště se prostě sejdeme a basta...Smile Protože já se na vás těšit nepřestanu, to si nemyslete...Smile Mějte se tedy zatím... Dobrou noc:)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Podzimní sraz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podzimní sraz   Podzimní sraz - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Podzimní sraz
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Madera :: Fonticulus Maděra 2007 :: Srazy-
Přejdi na: