Madera
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášenímadera.wz.cz

 

 ;-)

Goto down 
+9
Beruška
Ája
Jag
Hobit
Niki
Sim
Peta
Lishack
Cvrk
13 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Peta
Admin



Male
Poeet p?íspivku : 71
Age : 123
Město: : Hranice
Registration date : 27. 08. 07

;-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ;-)   ;-) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Aug 31, 2007 8:35 pm

aji bych jel kdyby nás tam jelo víc, třeba někdo z kyjova Very Happy

ale nevim jesli mi do toho náhodou něco nevleze, někdy cca v tom termínu mám něco jiného
Návrat nahoru Goto down
Cvrk

Cvrk


Female
Poeet p?íspivku : 50
Age : 33
Město: : Česká Třebová
Registration date : 28. 08. 07

;-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ;-)   ;-) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Aug 31, 2007 9:48 pm

Tak já určo pojedu,přemluvila jsem maminku,že můžu jet Cool tak budu ráda,když taky ještě někdo z vás pojede Wink
Návrat nahoru Goto down
Peta
Admin



Male
Poeet p?íspivku : 71
Age : 123
Město: : Hranice
Registration date : 27. 08. 07

;-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ;-)   ;-) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Aug 31, 2007 10:26 pm

smula, něco mi vlezlo do terminu a už to nezrušim, bůůůůůůů No
Návrat nahoru Goto down
Ája

Ája


Female
Poeet p?íspivku : 106
Age : 32
Město: : Praha
Registration date : 02. 09. 07

;-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ;-)   ;-) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 02, 2007 5:19 pm

Tak to je skvělé Cvrku že jedeš .Taky jsem o Smršti přemýšlela a teď už to vypadá mnohem líp když vím ,že pojede ještě někdo.. Smile Taky to ještě budu muset předhodit rodičum scratch ,ale vidim to nadějně ..kdyžtak dám vědět jak to dopadlo Wink A ještě k původní otázce....moje cesta dom vypadala přesně tak jak ji popsala Niki -nepustila jsem tátu ke slovu pak doma jen prohodit věci z kurzu za plavky atd a dalších 12 hodin v autě...... Sleep
Návrat nahoru Goto down
Cvrk

Cvrk


Female
Poeet p?íspivku : 50
Age : 33
Město: : Česká Třebová
Registration date : 28. 08. 07

;-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ;-)   ;-) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 02, 2007 7:05 pm

tak,mamka byla tak moc hodná,že mi Smršť zaplatí,tak jsem strašně ráda,že tam jedu,tak budu ráda,když vás tam některé potkám Wink
Návrat nahoru Goto down
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

;-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ;-)   ;-) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Sep 03, 2007 10:06 am

Ahoj! Já bych na Smršť jela hned...bohužel to vipadá, že nebudu mít čas. Máme ve stejný termín skautskou akci a asi ani na ni nebudu moct jet Crying or Very sad Ještě sice nevím nic jistě, ale moc velkou naději tomu nedávám No
Jinak vám všem přeji úspěšný začátek nového školního roku Basketball
Návrat nahoru Goto down
tynka

tynka


Female
Poeet p?íspivku : 18
Age : 32
Město: : Ostrava
Registration date : 22. 09. 07

;-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Smršť   ;-) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Sep 22, 2007 10:30 pm

Doufám, že si Smršť užíváte. Já ji měla zaplacenou už vcelku dlouho, bohužel jsem se pořád nezbavila nemoci, která začla už na Fonticulu. Malinko jsem ji zanedbala a teď díky tomu moje játra nefungují, jak by měly. Plyne z toho poučení- když chcete někam jet a nemáte rádi diety- nepřecházejte nemoci pale Vy si to tam určitě užíváte a já budu doufat ve vrácení účastnického poplatku- né všem vše platí rodiče..Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.48.stred48.net
Cvrk

Cvrk


Female
Poeet p?íspivku : 50
Age : 33
Město: : Česká Třebová
Registration date : 28. 08. 07

;-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: :-(   ;-) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Sep 22, 2007 10:54 pm

tak to já jsem bohužel taky nemohla jet na Smršť kvůli zdravotním problémům Sad strašně moc mě to mrzí,a musim být doma a odpočívata ležet v klidu v posteli,protože před týdnem mi ruplo v kyčli a doktor mi v Po řekl,že musim 10dnů odpočívat,tak jsem akci musela zrušit,mamka mě fakt nepustila a já budu ráda,když se to spraví...
Návrat nahoru Goto down
Dobby

Dobby


Female
Poeet p?íspivku : 46
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 28. 08. 07

;-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ;-)   ;-) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Sep 22, 2007 11:03 pm

Týjo...to je mi opravdu líto No ...přeji vám oběma brzké uzdravení sunny
Návrat nahoru Goto down
visitek

visitek


Male
Poeet p?íspivku : 32
Age : 34
Registration date : 28. 08. 07

;-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ;-)   ;-) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 23, 2007 9:31 am

tynka napsal:
Doufám, že si Smršť užíváte. Já ji měla zaplacenou už vcelku dlouho, bohužel jsem se pořád nezbavila nemoci, která začla už na Fonticulu. Malinko jsem ji zanedbala a teď díky tomu moje játra nefungují, jak by měly. Plyne z toho poučení- když chcete někam jet a nemáte rádi diety- nepřecházejte nemoci pale Vy si to tam určitě užíváte a já budu doufat ve vrácení účastnického poplatku- né všem vše platí rodiče..Smile

takze prece jen mononukleoza... ja sice nevim, jak presne dopadly krevni testy, ale tak na cca pul roku to bohuzel je...to je ta unava a prechozena angina Sad
Návrat nahoru Goto down
tynka

tynka


Female
Poeet p?íspivku : 18
Age : 32
Město: : Ostrava
Registration date : 22. 09. 07

;-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ;-)   ;-) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 23, 2007 4:32 pm

Díky.. Ze Smrště jsem měla zpravodajství od kamaráda a prý to bylo fajn. Snad aspoň ty peníze dostanu zpět:/ A na půl roku to nebude. Jsem optimistická- pořád doufám, že je to mononukleóze jen nápadně podobné.. cyclops
Návrat nahoru Goto down
http://www.48.stred48.net
Sim
Admin
Sim


Male
Poeet p?íspivku : 166
Age : 34
Město: : Uherské Hradiště
Registration date : 28. 08. 07

;-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ;-)   ;-) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 23, 2007 6:08 pm

Ahoj...přeji týnce a cvrkovi mnoho štěstí a hlavně brzké uzdravení, docela mě to dostalo týnko Crying or Very sad Držte se holky!!

Právě jsem se vrátil ze Smrště bounce ,no byl sem tam s Fontiku jediný účastník. Musím říct že to bylo supr, ale tak na Fontik to nema, to ani nešlo když to byla víkendovka. Sem plný nadšení clown a už se těším na sraz (teďka ješte víc než před Smrští Razz ) ... rozhodně příště jeďte, poznáte spoustu nových lidí, zapaříte cheers a přijdete max. o volný víkend a tři stovky. To se dá ne?
Návrat nahoru Goto down
http://www.last.fm/wenzel44
Jag

Jag


Male
Poeet p?íspivku : 21
Age : 35
Město: : Uherské Hradiště
Registration date : 31. 08. 07

;-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Fuj   ;-) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 11:23 am

Ahojte, jsem tu nejak dlouho nebyl... jen bych chtel neco rict ohledne mononukleozy (takovou osobni zkusenost Smile ) a hlavne optimisticka slova - ja ji mel a prechodil jsem ji, to se pry taky da, takze nemusi to byt pul rok, ale treba dva tydny, takze hlavu vzhuru cheers
Návrat nahoru Goto down
tynka

tynka


Female
Poeet p?íspivku : 18
Age : 32
Město: : Ostrava
Registration date : 22. 09. 07

;-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ;-)   ;-) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 10:14 pm

Jagu, co to máš s vlasy?? affraid Wow, život je změna a jde vidět, že Ty se ji nebojíš. Respekt Smile

Přecházela jsem tu nemoc hned po Fonticulu, jela jsem do Prahy, pak s pár lidma na chatu, normálně jsem šla do školy a zakončila jsem to týdnem v Makedonii. Celou dobu jsem věděla, že něco není f pohodě a hele- ono fakt není. Pokus o přechození se nezdařil, takže se léčím.. Ale díky Jagu. Optimistické slova Ti vždycky šly Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.48.stred48.net
Hobit

Hobit


Male
Poeet p?íspivku : 25
Age : 34
Registration date : 28. 08. 07

;-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ;-)   ;-) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 10:32 pm

Je pravada ze se to tady pekne rozjelo to je good.. bounce A jaka byla smrst, povedlo se to..?
Jo a holkam preju brzkeho uzdraveni... cheers
Návrat nahoru Goto down
http://www.skauti-zlin.cz/
Šnešek

Šnešek


Male
Poeet p?íspivku : 35
Město: : KLADNO
Registration date : 24. 09. 07

;-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Taky sem tu už   ;-) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 11:46 pm

Nyní po pracovní pauze se k vám opět přidávám... ste rádi že ;-).
Cesta byla cestou a dál bych to nerozváděl (abych držel krok a řeč).
Jinak mononukleózu mi přivez do Kladna já se s ní poperu a ty buď zdraváWink a to druhý můžeš taky tady se to vstřebá u mě...
Návrat nahoru Goto down
http://www.sedmy-oddil.wz.cz
Cvrk

Cvrk


Female
Poeet p?íspivku : 50
Age : 33
Město: : Česká Třebová
Registration date : 28. 08. 07

;-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ;-)   ;-) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 3:23 pm

tak já už sem zdravá,tak doufám,že se Týnko taky co nejdřív uzdravíš;-)...
Návrat nahoru Goto down
Sim
Admin
Sim


Male
Poeet p?íspivku : 166
Age : 34
Město: : Uherské Hradiště
Registration date : 28. 08. 07

;-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ;-)   ;-) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 5:16 pm

hobit: smršti byla famózní, příště jeď.
šnek: sem rád že o tobě slyším chlape Exclamation
Návrat nahoru Goto down
http://www.last.fm/wenzel44
Jag

Jag


Male
Poeet p?íspivku : 21
Age : 35
Město: : Uherské Hradiště
Registration date : 31. 08. 07

;-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: :)   ;-) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 8:52 am

Týnko, teď už jsi zdravá a jestli náhodou ne, tak zavri oci a ciť, jak do tebe na dalku prenasim pozitivni energii Smile
Návrat nahoru Goto down
Hobit

Hobit


Male
Poeet p?íspivku : 25
Age : 34
Registration date : 28. 08. 07

;-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ;-)   ;-) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 8:59 pm

Tak to je good santa az to bude priste tak urcite pojedu Arrow
Návrat nahoru Goto down
http://www.skauti-zlin.cz/
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

;-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ;-)   ;-) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 02, 2007 5:11 pm

Ahojky Smile pokud ti už bylo 17 a máš čas 16. - 18.11. koukni na tyto stránky! Možná tě budou zajímat! www.skauting.cz/baomor
... mě by to určitě zajímalo, ale není mi ještě 17 Sad
Návrat nahoru Goto down
Sim
Admin
Sim


Male
Poeet p?íspivku : 166
Age : 34
Město: : Uherské Hradiště
Registration date : 28. 08. 07

;-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ;-)   ;-) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 02, 2007 7:55 pm

hmm, musím říct že kdybych měl 16.-18.11 čas tak bych se asi ani moc nerozmýšlel a hned tam jel Smile páč ta akce vypadaá teda mazaně bounce
beruška: jim napiš a oni udělají rádi vyjímku Cool
Návrat nahoru Goto down
http://www.last.fm/wenzel44
Cvrk

Cvrk


Female
Poeet p?íspivku : 50
Age : 33
Město: : Česká Třebová
Registration date : 28. 08. 07

;-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: :-)   ;-) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 14, 2007 4:14 pm

Dlouho sem nikdo nic nenapsal,tak jsem jdu něco napsat...sraz byl moooc super a já jsem ráda,že jsem tam jela Laughing škoda jenom,že jsme tam nebyli v plném počtu...ale hlavně,že nás bylo víc než dost...tak snad opět co nejdříve
Návrat nahoru Goto down
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

;-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ;-)   ;-) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Oct 17, 2007 8:47 am

Ahojky, jen chci napsat, že kdo ještě nemá lístky na Miksem, ať se honem honem zaregistruje a lístky si rezervuje!! Já se s vámi chci totiž v Praze vidět!

http://www.skaut.cz/obrok/seminar07/system.php?akce=logout
Návrat nahoru Goto down
Cvrk

Cvrk


Female
Poeet p?íspivku : 50
Age : 33
Město: : Česká Třebová
Registration date : 28. 08. 07

;-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Ahojik:-)   ;-) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 21, 2007 1:56 pm

No,lístky už rezervované mám,a těšim se na vás všechny,kdo tam jedete,že se s vámi móc ráda uvidim:-)tak na Mixemu Cool
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





;-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ;-)   ;-) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
;-)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Madera :: Fonticulus Maděra 2007 :: Pokec-
Přejdi na: