Madera
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášenímadera.wz.cz

 

 Děkujeme ll.

Goto down 
+2
niky
Ája
6 posters
AutorZpráva
Ája

Ája


Female
Poeet p?íspivku : 106
Age : 32
Město: : Praha
Registration date : 02. 09. 07

Děkujeme ll. Empty
PříspěvekPředmět: Děkujeme ll.   Děkujeme ll. Icon_minitimeMon Sep 10, 2007 9:53 pm

Jelikož Sim zamkl první děkovací fórum a já jsem mu chtěla taktéž poděkovat (a nejen jemu) tak jsem založila jiné.(Nj Sime tomu neutečeš Razz ) Tak tedy:
Tisíceré díky Simovi a Jagovi za krásné setkání v Hradišti Smile .Jsem moc ráda ,že jsem vás zase mohla vidět , popovídat si... Sime ty vůbec neřeš jestli by organizace mohla být lepší nebo ne... třeba pro mě to vůbec nebylo důležité Wink hlavní bylo že jsme se sešli..
Konkrétně ?
Díky Jagovi za to že si na nás udělal čas .Díky za skvělé a vyčerpávající informace a provedení po městě.Díky za hezké noční povídání.
Díky Simovi za mňam masíčko,ubytování a hlavně za to že se mnou byl až do tří-škoda že jsi pak musel jít... Sad
Také díky Niki za akční zakončení posledního dne lol!
A nakonec díky vám všem že jste přijeli jocolor
Už se moc těším na další setkání cheers
Návrat nahoru Goto down
niky




Female
Poeet p?íspivku : 2
Age : 32
Město: : Kyjov
Registration date : 30. 08. 07

Děkujeme ll. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Děkujeme ll.   Děkujeme ll. Icon_minitimeTue Sep 11, 2007 12:01 pm

Ahojte !!! páč já se sem nedostanu tak často jako ostatní tak budu vždy tak trochu pozadu..tak mi prosím odpusťte... Hrozně bych chtěla poděkovat zejména Simíkovi za zorganizování víkendové slučovací akce ..máš můj obdiv protože asi bych si netroufla na takovou sloužitou věc..sice jsem tam nemohla být už od začátku ale podle toho jak se všichni vyjadřovali(verbálně,neverbálně Very Happy ) se akce určitě povedla. Mě to dodalo novou sílu,načerpala jsem nekonečně mockrát víc energie než kdybych byla doma... bounce už se zase moc těším na naše další setkání. A ještě jednou moc díky všem kteří přijeli,nekteří to neměli zrovna blízko a přesto dojeli lol!
Návrat nahoru Goto down
Jag

Jag


Male
Poeet p?íspivku : 21
Age : 35
Město: : Uherské Hradiště
Registration date : 31. 08. 07

Děkujeme ll. Empty
PříspěvekPředmět: Heh   Děkujeme ll. Icon_minitimeTue Sep 11, 2007 2:23 pm

A me bys nemela taky zapomenout podekovat za ten sok, ktery jsem ti pripravil Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Děkujeme ll. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Děkujeme ll.   Děkujeme ll. Icon_minitimeTue Sep 11, 2007 4:24 pm

No jo cheers, žluté sluníčko sunny asi ještě nikdo nechválil. Tak musím tedy pochválit já. Opravdu krásné sluníčko....a šok ani ne, ale přiznávám, že jsem se trochu bála, co to bude. Ono to nebylo ale tak hrozné Wink .
Škoda, že jsem neviděla, jak se Niky tvářila ( affraid ??).

Už se moc těším na další setkání!!
Napadlo mě, že bychom mohli naplánovat na nějaké prázdniny třeba puťák?! Co na to říkáte? cat
Návrat nahoru Goto down
Ája

Ája


Female
Poeet p?íspivku : 106
Age : 32
Město: : Praha
Registration date : 02. 09. 07

Děkujeme ll. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Děkujeme ll.   Děkujeme ll. Icon_minitimeTue Sep 11, 2007 4:47 pm

To bychom mohli.Nějaká akce o prázdninách by byla určitě skvělá ....
Jo jo Jagu v první chvíli to byl šok. Shocked lol! ......nakonec .... myslím ,že je to hezké Wink .Spíš bych se bála té šedé... Suspect Uvidíme ....nj vlastně ! Uvidíme šedou už v říjnu?? jocolor
Návrat nahoru Goto down
Sim
Admin
Sim


Male
Poeet p?íspivku : 166
Age : 34
Město: : Uherské Hradiště
Registration date : 28. 08. 07

Děkujeme ll. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Děkujeme ll.   Děkujeme ll. Icon_minitimeTue Sep 11, 2007 5:30 pm

hej, právěže ta šedá bude v poho..toto je horší (ale jako furt v pohodě, nejlepší je kontrast vlasy X obočí lol! ) ...na tu šedou se fakt těším a plně tě podporuju Exclamation

no a jinak: o prázdninách (pokud myslíte letní) se mnou pojedete do Španělska abych se neztratil Very Happy ...né kecám, ale ten puťák či něco takového je supr nápad scratch
Návrat nahoru Goto down
http://www.last.fm/wenzel44
Ája

Ája


Female
Poeet p?íspivku : 106
Age : 32
Město: : Praha
Registration date : 02. 09. 07

Děkujeme ll. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Děkujeme ll.   Děkujeme ll. Icon_minitimeTue Sep 11, 2007 9:25 pm

Tjn ... ten kontrast vypadá zajímavě .Kdyby si Jag obarvil i obočí tak by to ztratilo efekt geek
Návrat nahoru Goto down
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Děkujeme ll. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Děkujeme ll.   Děkujeme ll. Icon_minitimeWed Sep 12, 2007 8:20 am

O letních prázdninách budeme možná špatně hledat společný termín, ale určitě by to bylo príma. Jela bych třeba na Slovensko. Né každého asi budou chtít rodiče pustit daleko, tak aby to nebylo až někam do tramtárie! Slovensko mají sice někteří z nás prochozené, viď Sime, ale myslím, že to se nikdy neokouká. cat
Jinak já myslela třeba i Velikonoční prázdniny nebo tak nějaké(tudíž jen po ČR, ale takové Železné hory... jsou moc pěkné... nebo nějaké skály). Smile geek
Návrat nahoru Goto down
Peta
Admin



Male
Poeet p?íspivku : 71
Age : 123
Město: : Hranice
Registration date : 27. 08. 07

Děkujeme ll. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Děkujeme ll.   Děkujeme ll. Icon_minitimeWed Sep 12, 2007 3:23 pm

Beruška napsal:
O letních prázdninách budeme možná špatně hledat společný termín, ale určitě by to bylo príma. Jela bych třeba na Slovensko. Né každého asi budou chtít rodiče pustit daleko, tak aby to nebylo až někam do tramtárie! Slovensko mají sice někteří z nás prochozené, viď Sime, ale myslím, že to se nikdy neokouká. cat
Jinak já myslela třeba i Velikonoční prázdniny nebo tak nějaké(tudíž jen po ČR, ale takové Železné hory... jsou moc pěkné... nebo nějaké skály). Smile geek

nebo uděláme puťák do nákupního centra ne?
Návrat nahoru Goto down
Sim
Admin
Sim


Male
Poeet p?íspivku : 166
Age : 34
Město: : Uherské Hradiště
Registration date : 28. 08. 07

Děkujeme ll. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Děkujeme ll.   Děkujeme ll. Icon_minitimeWed Sep 12, 2007 5:09 pm

peťa: neboj, to plánuju na sraz v Pardubicích Wink lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.last.fm/wenzel44
Ája

Ája


Female
Poeet p?íspivku : 106
Age : 32
Město: : Praha
Registration date : 02. 09. 07

Děkujeme ll. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Děkujeme ll.   Děkujeme ll. Icon_minitimeThu Sep 13, 2007 5:47 pm

O velikonočních prázdninách bychom mohli .... to je dobrý nápad cheers ! Otázka je jestli nebude mít někdo třeba skautskou akci,což je o prázdninách docela časté... Předběžně můžete napsat jestli by jste měli čas (a zájem ).... a také kam by jste se chtěli podívat Wink (v rámci ČR)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Děkujeme ll. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Děkujeme ll.   Děkujeme ll. Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Děkujeme ll.
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Madera :: Děkujeme-
Přejdi na: