Madera
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášenímadera.wz.cz

 

 Mikulášský seminář

Goto down 
+4
Beruška
Cvrk
Sim
Jag
8 posters
AutorZpráva
Jag

Jag


Male
Poeet p?íspivku : 21
Age : 35
Město: : Uherské Hradiště
Registration date : 31. 08. 07

Mikulášský seminář Empty
PříspěvekPředmět: Mikulášský seminář   Mikulášský seminář Icon_minitimeTue Oct 16, 2007 10:40 pm

www.skaut.cz/seminar

Zaregistrujte se a jedte, jedna se o vybornou akci a maji posledni listky, tak nevahejte a pospichejte!
Návrat nahoru Goto down
Sim
Admin
Sim


Male
Poeet p?íspivku : 166
Age : 34
Město: : Uherské Hradiště
Registration date : 28. 08. 07

Mikulášský seminář Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mikulášský seminář   Mikulášský seminář Icon_minitimeWed Oct 17, 2007 8:45 pm

kdo už je úspěšně zaregistrovaný nechť se napíše, děkuju Wink

Sim
Jag (sry že to dělám za tebe
Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.last.fm/wenzel44
Cvrk

Cvrk


Female
Poeet p?íspivku : 50
Age : 33
Město: : Česká Třebová
Registration date : 28. 08. 07

Mikulášský seminář Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mikulášský seminář   Mikulášský seminář Icon_minitimeWed Oct 17, 2007 8:48 pm

Já jsem se také (snad)úspěšně přihlásila...ještě to musim nějako zaplatit...ale to snad bude vpohodě:-D...už se na vás těšim,až vás tam uvidim...všechny;-)
Návrat nahoru Goto down
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Mikulášský seminář Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mikulášský seminář   Mikulášský seminář Icon_minitimeWed Oct 17, 2007 9:59 pm

Ahojky Smile já jedu sámo taky, pokud mě teda třeba neskolí nějaká nemoc, ale to se snad nestane !! Už se na vás moc moc těším ... mě se tak stýská ! Crying or Very sad
Pokud nemáte někdo již domluvené spaní třeba s vaším kmenem (což já mám,ale už jsem říkala,že s našima možná nebudu porád) nechcete spát někde pohromadě?? Já bych byla pro Smile Těším se na vás!
Návrat nahoru Goto down
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Mikulášský seminář Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mikulášský seminář   Mikulášský seminář Icon_minitimeWed Oct 17, 2007 10:01 pm

Malý dodatek ... zde najdete registraci

http://www.skaut.cz/obrok/seminar07/system.php?akce=logout
Návrat nahoru Goto down
Ája

Ája


Female
Poeet p?íspivku : 106
Age : 32
Město: : Praha
Registration date : 02. 09. 07

Mikulášský seminář Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mikulášský seminář   Mikulášský seminář Icon_minitimeThu Oct 18, 2007 6:22 pm

Ája taky jede .........a už se na vás moc těší ! jocolor
Návrat nahoru Goto down
Bubla




Female
Poeet p?íspivku : 6
Age : 32
Město: : praha
Registration date : 02. 09. 07

Mikulášský seminář Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mikulášský seminář   Mikulášský seminář Icon_minitimeFri Oct 19, 2007 11:03 pm

Tak jsem taky přihlášená a pevně doufám, že vás tam co nejvíc uvidim... Smile
Návrat nahoru Goto down
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Mikulášský seminář Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mikulášský seminář   Mikulášský seminář Icon_minitimeMon Oct 22, 2007 8:42 pm

Hádejte, kde budeme s naším RK o Mixemu spát? V klubovně u Áji, hned přes ulici jejího bydleníčka Smile heč clown pokud by někdo neměl kam složit hlavu, u nás by se určitě místo našlo a rádi ho tam uvidíme Smile a Áju zveme také, přednostně Smile jocolor
Už se na vás moc těším!! Jediné, co mě mrzí je, že jsme nestihly lístky na taneční večer, ale třeba ještě budou ...
Návrat nahoru Goto down
Jag

Jag


Male
Poeet p?íspivku : 21
Age : 35
Město: : Uherské Hradiště
Registration date : 31. 08. 07

Mikulášský seminář Empty
PříspěvekPředmět: Tanecni vecer :)   Mikulášský seminář Icon_minitimeTue Oct 23, 2007 2:23 am

Neboj, tam vas protahnu nejak zadarmo, tancovani bez vas... co by to bylo?
Návrat nahoru Goto down
Zvonek

Zvonek


Female
Poeet p?íspivku : 9
Age : 32
Registration date : 28. 08. 07

Mikulášský seminář Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mikulášský seminář   Mikulášský seminář Icon_minitimeTue Oct 23, 2007 10:39 pm

Ahoj, tak jenom všechny zdravím bounce Doufám, že jste si užili setkání!!!...Já jsem se tou dobou mačkala v autobuse s 40 lidma Rolling Eyes . Snad mám taky lístek alespoň na nějaký z programů MiXemu, ale ještě jsem nebyla dostatečně prozíravá, abych pochopila na jaký...Takže doufám, že se s vámi všemi potkám, protože jinak bych se kvůli své smůle, která mi zatím nedovolila zůčastnit se žádného srazu, asi fakt šla zahrabat....
Návrat nahoru Goto down
Šnešek

Šnešek


Male
Poeet p?íspivku : 35
Město: : KLADNO
Registration date : 24. 09. 07

Mikulášský seminář Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mikulášský seminář   Mikulášský seminář Icon_minitimeSun Oct 28, 2007 11:04 pm

Šnek
(to je zápis že jedůúú na MIxem za váma a PS: beru sebou naší oddílovou radu lol! )
No někde bych se určo sešel a kdyby Ája dovolila její klubovna by mě osobně vůůbec nevadila aspoň na chvíli FM pokecat ;-)))
Návrat nahoru Goto down
http://www.sedmy-oddil.wz.cz
Sponsored content





Mikulášský seminář Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mikulášský seminář   Mikulášský seminář Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Mikulášský seminář
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Madera :: Fonticulus Maděra 2007 :: Srazy-
Přejdi na: