Madera
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášenímadera.wz.cz

 

 Mikvík 07

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Ája

Ája


Female
Poeet p?íspivku : 106
Age : 32
Město: : Praha
Registration date : 02. 09. 07

Mikvík 07 Empty
PříspěvekPředmět: Mikvík 07   Mikvík 07 Icon_minitimeSun Dec 09, 2007 12:34 pm

Jak se vám líbil ?? Zážitky .Dojmy. Cokoliv.
Povídejte .... Wink
Návrat nahoru Goto down
Dobby

Dobby


Female
Poeet p?íspivku : 46
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 28. 08. 07

Mikvík 07 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mikvík 07   Mikvík 07 Icon_minitimeSun Dec 09, 2007 6:01 pm

no bylo to samozřejmě super:) ze semináře se mi líbily úvodní filmy a závěrečná přednáška... A bylo skvělý vás tam všechny vidět:) bylo to nabitý... A nemůžu nezmínit skvělý soukromý koncert:D;) fakt jim to šlo...Smile
Návrat nahoru Goto down
Ája

Ája


Female
Poeet p?íspivku : 106
Age : 32
Město: : Praha
Registration date : 02. 09. 07

Mikvík 07 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mikvík 07   Mikvík 07 Icon_minitimeSun Dec 09, 2007 10:31 pm

NJN koncert byl luxusní !!! Přímo GRANDIÓZNÍ cheers
Návrat nahoru Goto down
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Mikvík 07 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mikvík 07   Mikvík 07 Icon_minitimeMon Dec 10, 2007 2:50 pm

To jo... víkend byl opravdu moc povedený Smile Nejvíce jsem si užila Áji, protože jsme u ní bydleli a cestovali po Praze, ale vůbec mi to nevadilo santa naopak, byla jsem moc moc ráda. Jsm si to užla o to víc Smile
A konzert byl opravdu GRANDIÓZNÍ !! jocolor affraid Jinak semináře ... některé na mě možná moc odborné, že jsem se nedokázala plně soustředit, ale taky velmi zajímavé. A komponovaný večer byl nad očekávání ŃÁDHERNÝ Smile
Už se těším, že se s někým potkám na Elixíru ... (a jak nám zase kluci zahrajou Laughing )

Ještě jednou moc děkuji Ája za střechu nad hlavou, klukům za nádherný koncert a všem ostatím za příjemné setkání a krátký čas s vámi:)
Návrat nahoru Goto down
Sim
Admin
Sim


Male
Poeet p?íspivku : 166
Age : 34
Město: : Uherské Hradiště
Registration date : 28. 08. 07

Mikvík 07 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mikvík 07   Mikvík 07 Icon_minitimeMon Dec 10, 2007 4:59 pm

mně se (co se samotného semináře týče) líbila nejvíc přednáška Doprava, opravdu skvělý výkon prezentéra a zajímavé téma, diskutovat by se dalo hodiny, a taky závěrečná přednáška p. Ryndy v sekci starší 19-ti let (sice starší nejsem ale neva rabbit )
a jinak? bylo moooc fajn vás vidět, i když sme prohodili jenom pár slov a frází ..
Návrat nahoru Goto down
http://www.last.fm/wenzel44
Sponsored content





Mikvík 07 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mikvík 07   Mikvík 07 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Mikvík 07
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Madera :: Fonticulus Maděra 2007 :: Pokec-
Přejdi na: