Madera
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášenímadera.wz.cz

 

 Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :)

Goto down 
+3
Ája
Sim
Beruška
7 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) Empty
PříspěvekPředmět: Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :)   Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 5:13 pm

Říkala jsem si, že bude asi lepší prázdniny řešit někde jinde než pod Klíčem 08 Smile
Návrat nahoru Goto down
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :)   Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 5:14 pm

Dnes jsem rozeslala tento dopis všem v adresáři ... aj instruktorům. Posílala jsem to i na ICQ, tak doufám, že se to dostane ke všem Smile

Ahoj maděrčata!

Už to bude rok, co jsme se poznali. S některými jsme se od té doby neviděli, s některými se vídáme pravidelně. Každopádně ... Moc se nám po všech stýská, tak jsme se rozhodli „něco“ společného spáchat o letních prázdninách Smile

Podle toho, co se zatím domlouvalo to vypadá na termín přibližně někdy mezi 11.- 15. srpnem. Putovali bychom ke skautské mohyle Ivančena v Beskydech nebo někde v okolí Písařova, kde to už trochu známe, že?, a kde to je opravdu moc pěkné Smile

Pokud vám přijde jako malý důvod jet jen proto, že se tam potkáte se starými kamarády ... pojeďte proto, že tam bude také několik nových tváří a na programu nebude jen putování. Ba dokonce se plánuje udělat, podniknout ... něco bláznivého a ztřeštěného Smile

Pár slovy ... Bude to super, tak neváhej a pojeď!

V blízké době (doufejme) můžeš čekat další informace. Ty dostane ale jen ten, kdo nám odepíše na tento mail. Nechceme někomu zbytečně plnit e-mailovou schránku.

Těší se na tebe Beruška, Ája, Dobby, Sim, možná Lišák a plno dalších Smile


Beruška Barča Lemberková
Tel. 736281628
ICQ 200638800
Návrat nahoru Goto down
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :)   Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 7:12 pm

Týnka odpověděla na můj mail(doufám, že jí nebude vadit zveřejnění soukromé pošty):

Ahojte..
Moc se omlouvám, ale zrovna 11.8. někdy k ránu budu stát dlouhou a smutnou frontu v Praze na letišti a vrátím se na něj zase až za rok. Vy si ale putování užijte, v Beskydech je nádherně. A pokud se pro ně rozhodnete- nezapomeňte přinést na Ivančenu nějaký pěkný, společný kámen. Budu se na něj těšit, až se tam za čas zase podívám.

Mějte se moc pěkně, Týnka
Návrat nahoru Goto down
Sim
Admin
Sim


Male
Poeet p?íspivku : 166
Age : 34
Město: : Uherské Hradiště
Registration date : 28. 08. 07

Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :)   Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 8:02 pm

Shocked wow, a kam letí nepsala?
Návrat nahoru Goto down
http://www.last.fm/wenzel44
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) Empty
PříspěvekPředmět: Datum-??   Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 7:53 am

ahoj. tak jsem tu zas já, Miky. Jenom jsem chtěl upozornit na svoji ambliocefalitu(=tupohlavost) Smile a říct, že nevím, jak my, pardubáci(cca 8-10 lidí) budeme zvládat toho 11. a jestli by někomu nevadilo to přesunout třeba od 12. do 16. či 17. nebo tak. pokud je někdo proti, Pardubáci se snad přispůsobí. já za sebe to možná nějak ustojím(přijet ze Silesie 10. v noci nebo 11. ráno a pak hned odjet na tuhle akcičku, ale už jenom se slušnosti k ostatním PARSákům se nechci zaručovat, že by to každý úplně podpořil a jestli by jel (mimochodem - Beruška jede taky s náma na Silesii...) Budu počítat s tím, že mlčení znamená souhlas a pokud nikdo nekvíkne, přesune se to, ano?je to ještě možné, takhle na rychlo to hodit termínově vedle?? tak se mějte hezky a ještě jednou se omlouvám za zmatky... Miky Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :)   Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 5:21 pm

Tak ... další zprávy ... Hobit mě psal, že má tento termín volno a POJEDE!! Smile)

Dále psala Ufínka:


ahojky Berusko!

diky moc za mailik...bohuzel se vsak nemuzu zucastnit, pac budeme mit akorat pripravny tyden pred Oikosem a tak nemuzu nikde rajzovat..skoda, skoda asvsak neni to urcite posledni prilezitost vas nekde potkat
mej se krasne a vsechny moooooc prosim pozdravuj! papa
Návrat nahoru Goto down
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :)   Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 5:30 pm

Jinak, kam letí Týnka nevím. Psala jsem jí zpět, ale ještě nenapsala.
A Miky, nejsi zase tak moc tupohlavý, neboj se Smile A i kdyby, jsi jinak super človíček, tak se to ztratí Wink

Osobně bych možná dokázala odjet hned 11., ale nepší bude asi opravdu až 12. Ale přizpůsobím se.

Zatím asi pojede: Sim, Ája, Hobit, Dobby, Beruška, Miky ... možná Lišák.
To už je celkem slušné Wink
Návrat nahoru Goto down
Sim
Admin
Sim


Male
Poeet p?íspivku : 166
Age : 34
Město: : Uherské Hradiště
Registration date : 28. 08. 07

Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :)   Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 6:45 pm

výborně Smile já jsem se styděl to napsat - ale taky by mi vyhovovalo až 12. !!
Návrat nahoru Goto down
http://www.last.fm/wenzel44
Ája

Ája


Female
Poeet p?íspivku : 106
Age : 32
Město: : Praha
Registration date : 02. 09. 07

Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :)   Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 10:12 pm

Mě taky dvanáctka vyhovuje Smile tže za mě-klidně přesunout.
Super že Hobit může .konečně Smile doufám ,že se ozve co nejvíc lidí a díky Beruš žes to poslala !

teď ještě zbývá vymyslet něco extra co provedem bounce

a jak psala Týnka nesmíme zapomenout na kámen Wink
btw. až budeš vědět kam jede tak dej vědět ...taky by mě to zajímalo...příští rok se nám to nějak rozuteče.Zvonek nám taky odjíždí za velkou louži.
Návrat nahoru Goto down
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :)   Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) Icon_minitimeWed Jun 11, 2008 8:09 am

Říkala jsem si, že už chce s tím trochu hnout a dohadování, kdo pošle nějaký dopis by to akorát prodloužilo, tak jsem ho napsala a bylo Smile Nebylo to nic těžkého Wink

Jinak, ze včera mám zprávu o Lišákovi. Prý se vrací až 12. z nějakého puťáku, ale snad prý zvládne hned přejet k nám Smile Takže pojede, doufejme.

Termín přesunut na 12., prima. sunny
Návrat nahoru Goto down
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :)   Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) Icon_minitimeWed Jun 11, 2008 8:11 am

A s tou bláznovinou ... chtělo by to něco na celý puťáček nebo aspoň už něco velkého ... třeba každou třetí hodinu ??? nebo v nějakém městě něco, na ivančeně ... něco vymyslíme Wink
Návrat nahoru Goto down
Cvrk

Cvrk


Female
Poeet p?íspivku : 50
Age : 33
Město: : Česká Třebová
Registration date : 28. 08. 07

Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :)   Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) Icon_minitimeWed Jun 11, 2008 5:25 pm

Ahojda,je asi na čase se ozvat,já jsem nějako nevěděla,jak mi dopadne brigáda a dovolená,prostě nic,ale dneska už vim,že bych v tom termínu měla mít na 70%volno,ale zase nvm,jak bych to zvládla s tim kotníkem,protože ještě chodim na rehabku a kontroli a nevypadá to,že by to bylo zrovna už pryč.Moc bych s vámi jela,tak se budu snažit,aby vše dopadlo tak,abych mohla jet...jian kse mějte krásně a já se jdu zregenerovat ze školního výletu:-d...;-)
Návrat nahoru Goto down
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :)   Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) Icon_minitimeThu Jun 12, 2008 3:58 pm

Cvrku, my tě všichni moc rádi uvidíme, ale spíš by ses měla šetřit ... abys pak mohla jet na Rozrazil Wink Však se sama snad nejlíp rozhodneš Smile

Jinak ... měli bychom se domluvit, kam se teda pojde, aby se to už nějak dorozhodnulo. Na Písařov nebo na Ivančenu? Já se dnes ještě poptám na schůce, kolik lidí pojede a kam se chce jet (ale myslím, že naši chtějí na tu Ivančenu).
Mě je to celkem jedno. Na Ivančeně jsem ještě nebyla a na Písařovské okolí se taky moc ráda podívám.
Návrat nahoru Goto down
Ája

Ája


Female
Poeet p?íspivku : 106
Age : 32
Město: : Praha
Registration date : 02. 09. 07

Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :)   Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) Icon_minitimeThu Jun 12, 2008 7:55 pm

Já bych byla se taky radši podívala na Ivančenu Smile
Návrat nahoru Goto down
Sim
Admin
Sim


Male
Poeet p?íspivku : 166
Age : 34
Město: : Uherské Hradiště
Registration date : 28. 08. 07

Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :)   Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) Icon_minitimeThu Jun 12, 2008 8:54 pm

já myslím že reálné sou obě místa v těch 3-4 dnech, ale spíš tu Ivančenu no Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.last.fm/wenzel44
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :)   Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) Icon_minitimeFri Jun 13, 2008 10:34 am

Tak ... odsouhlasena je tímto asi teda Ivančena a Beskydy. Pokud to někomu vadí, ať se ozve Smile

Sraz teda 12. ... kde? Kdo to zná v Beskydech nebo pod nimi?
Návrat nahoru Goto down
Sim
Admin
Sim


Male
Poeet p?íspivku : 166
Age : 34
Město: : Uherské Hradiště
Registration date : 28. 08. 07

Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :)   Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) Icon_minitimeFri Jun 13, 2008 2:32 pm

tak já znám velmi dobře rožnovsko, vsetínsko..ale toto je už trochu výš (frýdlandsko atd)
Návrat nahoru Goto down
http://www.last.fm/wenzel44
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :)   Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) Icon_minitimeFri Jun 13, 2008 4:05 pm

Ency psala ...

Ahojky Berusko,
my, co instruktorujeme i letos, budeme v te dobe asi v horecnych pripravach Madery 2008, takze s nasi ucasti to moc nevidim....Ale treba se objevi nekdo vzorny, co bude mit vse hotovo dlooouho predem, uvidime:)
Nicmene mam velkou radost, ze se vidate a planujete takovouhle super akcicku a drzim palce, at se Vam povede!
Mej se co nejlip:)
Ency

-------------------------------------------------------------------------------------

Co se sejít třeba ve Frýdlantu n. Ostravicí? Nebo třeba někde dál? ...
A musíme vymyslet ještě tu bláznovinu Smile
Návrat nahoru Goto down
Ája

Ája


Female
Poeet p?íspivku : 106
Age : 32
Město: : Praha
Registration date : 02. 09. 07

Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :)   Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) Icon_minitimeFri Jun 13, 2008 5:02 pm

Klidně ve Frýdlantu,klidně i v Ostravě...pravděpodobně tamtudy všichni pojedeme(předpokládám).
Dívala jsem se na to jak pojedou vlaky a nejspíš se stejnak posbíráme cestou. Praha-Pardubice-Česká Třebová-Olomouc-Hranice na Moravě-Ostrava. bounce

Přemýšlím co provést... Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Sim
Admin
Sim


Male
Poeet p?íspivku : 166
Age : 34
Město: : Uherské Hradiště
Registration date : 28. 08. 07

Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :)   Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) Icon_minitimeFri Jun 13, 2008 5:34 pm

OSTRAVA???? si zbytečně zajedeš...dá se jet z Hranic (kde už to známe Wink ) přes Val.Mez do Frýdlantu nad Ostravicí ...ale tak možná se vám z čech rychlíkama pojede líp přes tu Ostravu, nicméně já jedu přes Hranice, Val.Mez. Smile a ten Frýdlant je na sraz výborné místo, bude to náš Base Camp asi Smile ... kdo vůbec plánuje trasu celého výletu? měl bych pár tipů z "okolí" ..co vy? znáte to tam někdo?
Návrat nahoru Goto down
http://www.last.fm/wenzel44
Šnešek

Šnešek


Male
Poeet p?íspivku : 35
Město: : KLADNO
Registration date : 24. 09. 07

Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :)   Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) Icon_minitimeSat Jun 14, 2008 5:02 pm

O bože ten čas tak až ošklivě letí. Tady už se to vše bere jako odbitá věc. bohužel mi žádný mailik nepřišel (říkám že nová adresa je novyzdenek.kladno@seznam.cz) a tak jsem to vše dověděl až teď. bohužel já mám do 15. srpna ještě čekatelky (stříbrná řeka) někde v Telecí u Poličky (sám ještě nevím kde to je). A jestli to ale máte v tomto termínu, asi nemohu stihnout na dva dny za váma dojet. Je mi to hrozně líto, ale terín je termín, chápu že najít něco co vyhovuje je téměř nemžný. Budu vás zdáli povzbuzovat a můžete tam jako kámen vzít moji bystu Very Happy
Jen doufám, že aktivisti jako Ájulka, Berušinka a Simíček Smile
Smile se takto úžasně vyznamenají ještě vícekrát Wink
tímto zdravím naprosto úplně všechny
Návrat nahoru Goto down
http://www.sedmy-oddil.wz.cz
Ája

Ája


Female
Poeet p?íspivku : 106
Age : 32
Město: : Praha
Registration date : 02. 09. 07

Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :)   Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) Icon_minitimeSat Jun 14, 2008 10:10 pm

Šneku,jasně že to nebude poslední akcička;)

Sime,v tom případě bude nejlepší setkat se až ve Frýdlantu Smile
Ty rychlíky jezdí přes všechna ta města jak jsem psala...a tak když ty pojedeš jinudy je zbytečné se scházet v Ostravě...ještě to nějak domyslíme .¨

Jaké máš tipy? Sem s nimi.Já se tam vůbec nevyznám..bude to pro mě v těhle končinách premiéra..
Návrat nahoru Goto down
Sim
Admin
Sim


Male
Poeet p?íspivku : 166
Age : 34
Město: : Uherské Hradiště
Registration date : 28. 08. 07

Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :)   Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) Icon_minitimeSun Jun 15, 2008 2:36 pm

no tak já jakožto milovník map jsem už studoval oblast Beskyd okolo Ivančeny a tak se trochu díval co je kolem navštíveníhodného... pozval sem si na pomoc stránku www.beskydy.cz , TOP 20 míst ; a svou paměť co se mi v beskydech líbilo...
a nějaké tipy by tam byly...nejak to kdyžtak zpracuju a ukážu vám to ...v horizontu dvou dní..ale jinak se nechcu nijak fušovat do řemesla plánovačům trasy!!
Návrat nahoru Goto down
http://www.last.fm/wenzel44
Ája

Ája


Female
Poeet p?íspivku : 106
Age : 32
Město: : Praha
Registration date : 02. 09. 07

Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :)   Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) Icon_minitimeSun Jun 15, 2008 4:54 pm

Tak tj super.
Myslím,že ses naopak pasoval do fce plánovače,tže jestli máš nějaké nápady tak je určitě využijeme Smile Co vím tak zatím není nikdo kdo by najisto připravoval trasu. Bo jo ? Smile A bylo by dobré si naplánovat co chceme vidět abychom měli nějaký cíl cesty(krom Ivančeny Wink )
Sime,smělě do toho Smile a já jdu okouknou tu stránku ...
Návrat nahoru Goto down
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :)   Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) Icon_minitimeMon Jun 16, 2008 1:46 pm

Príma Smile Tak Sime ... máš to na starosti Wink Hezky to naplánuj, propočítej ... Ne, neboj, my ti s tím rádi pomůžeme ... sice nevím jak moc já, páč Beskydy moc neznám, ale ... Smile
Ještě se zeptám Mikyho, jestli už něco nemá.

Osobně bych nechodila na moc navštěvovaná místa ... mám radši "samotu", když je nějaký puťák Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :)   Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Prázdninový puťáček maděrčat a jiných nadšených lidí :)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Madera :: Fonticulus Maděra 2007 :: Srazy-
Přejdi na: