Madera
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášenímadera.wz.cz

 

 Podzimní sraz

Goto down 
+6
Bubla
Peta
Niki
Šnešek
Ája
Dobby
10 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Dobby

Dobby


Female
Poeet p?íspivku : 46
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 28. 08. 07

Podzimní sraz Empty
PříspěvekPředmět: Podzimní sraz   Podzimní sraz Icon_minitimeThu Sep 10, 2009 12:57 am

Nazdárek! Smile
Nevím, jestli si to někdo přečte... Ale to nevadíSmile Takže... Kdo se chce po čase zase jednou sejít? Já já!Smile Známe se už přes 2 roky, to je hrubé, že?Smile Nevím, od koho to vzešlo, ale slyšela jsem, že na podzim bude setkání a prostě jo a basta a tak prostě bude setkání a basta:) Bude asi problém s termínem - uvažovala bych o 16.-18.10. nebo o listopadu (nejlépe asi 20-22, ale je to zatím volné). Co jsem se poptávala...
Ája může jen 6-8.11. a 20-22 jen stěží
Cvrk nevěděla, kdy bude mít volno
Zvonek měla prozatím volno všude
Lišák volno všechny zmínené termíny
Sim taktéž
já s Beruškou bychom možná měly říjen trochu uspěchaný (týden potom pořádáme rádcák), ale co vím, tak snad můžeme kdykoli.

Tak... budu pokračovat s poptáváním. Myslím, že zatím nemá smysl nějak extra plánovat, co a kde budeme dělat (podle účasti bych brala nejlépe něco na půli cesty - kolem České Třebové? Železné hory?), ale můžeme začít házet návrhy:)

Tak jestli sem někdo zavítá, napište prosím, co si myslíte:)
Těším se na shledanou! Smile Brou noc
Návrat nahoru Goto down
Ája

Ája


Female
Poeet p?íspivku : 106
Age : 32
Město: : Praha
Registration date : 02. 09. 07

Podzimní sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podzimní sraz   Podzimní sraz Icon_minitimeSun Sep 13, 2009 6:31 pm

ahoj tak jsem koukala do diáře a zjistila jsem že toho 20.-22.11 by to nebylo tak hrozné..jen bych asi musela večer v sobotu odjet ...ale čo, dalo by se to Smile a nebo měj ještě napadl víkend potom 27.-29.11 ten mám take volny ...a víte co pak ?
Pak koukám do diáře a tam se na mě usmívá nápis Miquík 09, takže všichni nezapomeňte na Miquík a kdyby to nevyšlo tk tady se určitě uvidíme !!!

pa Ája
Návrat nahoru Goto down
Šnešek

Šnešek


Male
Poeet p?íspivku : 35
Město: : KLADNO
Registration date : 24. 09. 07

Podzimní sraz Empty
PříspěvekPředmět: Chci jet!!!   Podzimní sraz Icon_minitimeWed Sep 16, 2009 12:27 am

Ahojte vši i blechy
Já chci jet taky a zatim se mi nejvíc (vlastně jako jediný) líbí ten listopadový termín 20.-22.11 tak hlasuju nejvíc pro něj Smile nebo víkend potom taky vypadá dobře Cool
Co se týká Bubly Very Happy ta má sice výpravu ale prý by jí šlo přehodit možná (domluví se snad sama
Díky kamarádi/ky že se vrháte do toho to nějak připravit sem s vámi Razz
Návrat nahoru Goto down
http://www.sedmy-oddil.wz.cz
Niki

Niki


Female
Poeet p?íspivku : 11
Age : 32
Město: : Proseč
Registration date : 28. 08. 07

Podzimní sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podzimní sraz   Podzimní sraz Icon_minitimeWed Sep 16, 2009 7:30 pm

Ahoj, všechny moc zdravím a ráda Vás zase všechny uvidím! Oba termíny mám zatím volné, tak doufám, že se shodneme na nějákem super místě a vyrazíme za dobrodružstvím! Very Happy Zatím se všichni mějte a čekám na podrobnější info! Díky
Návrat nahoru Goto down
Peta
Admin



Male
Poeet p?íspivku : 71
Age : 123
Město: : Hranice
Registration date : 27. 08. 07

Podzimní sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podzimní sraz   Podzimní sraz Icon_minitimeWed Sep 16, 2009 9:23 pm

zdravim vás, po dlouhý době sem sem nahlíd, možná bych i někam vyjel, na termínu se domluvte já mam všecko volný
Návrat nahoru Goto down
Bubla




Female
Poeet p?íspivku : 6
Age : 32
Město: : praha
Registration date : 02. 09. 07

Podzimní sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podzimní sraz   Podzimní sraz Icon_minitimeWed Sep 16, 2009 9:44 pm

Hojky, Dobby dík za iniciativu, moc jsi mě potěšila zprávou o setkání, bohužel se mi termíny moc nehodí... Co se toho 20.-22.11. týče, tak pokud bychom se domluvili brzy, možná bych si ten víkend uvolnit mohla... možná... Proto budu moc ráda, když se dohodneme co nejdřív... Fakt bych vás všechny chtěla moc vidět...
Mějte se hezky... Wink Smile
Návrat nahoru Goto down
Cvrk

Cvrk


Female
Poeet p?íspivku : 50
Age : 33
Město: : Česká Třebová
Registration date : 28. 08. 07

Podzimní sraz Empty
PříspěvekPředmět: Achojdá   Podzimní sraz Icon_minitimeWed Sep 16, 2009 10:36 pm

po dlouhatánské době sem se sem přihlásila,dokonce sem si i vzpomněla na heslo :-D...mě se hodí termín 20.-22.11. Ten druhý víkend bohužel nemůžu z top secret důvodů(celou sobotu 28. mám plnou):-(...a strašně moc ráda vás uvidim a asi se těšim, tak doufám,že budu moct jet :-) jinak přeji krásnou dobrou noc
Návrat nahoru Goto down
Dobby

Dobby


Female
Poeet p?íspivku : 46
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 28. 08. 07

Podzimní sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podzimní sraz   Podzimní sraz Icon_minitimeSat Sep 19, 2009 1:00 am

Jsem ráda, že se to tu trochu rozjelo... Smile
Řekla bych, že to tedy vypadá na první termín (20.-22.11.), ale můžeme to ještě chvíli nechat krystalizovat (do neděle?Smile). Posílala jsem mail instruktorům - ozvala se Julie, která je v Portugalsku, Ency je druhý termín ve škole a první má setkání s tímto ročníkem v Brně... S tím by se možná dalo něco udělat, nemyslíte...?Smile Ale možná taky ne... Smile A Kašpra s Grizzlym jsou v Maďarsku... Jag se předběžně hlásil. Toť ode mne Smile Mějte se hezky a pište dál;)
Návrat nahoru Goto down
Sim
Admin
Sim


Male
Poeet p?íspivku : 166
Age : 34
Město: : Uherské Hradiště
Registration date : 28. 08. 07

Podzimní sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podzimní sraz   Podzimní sraz Icon_minitimeSat Sep 19, 2009 5:54 pm

je mi to vcelku jedno, termín 20-22 (nebo tak nějak) je pro mě zatím vyhovující Smile
jinak těším se už teď a asi bychom měli tak do týdne rozhodnout o termínu, nemyslíte?
posléze najdem vyhovující místo Smile

(jak jednoduše to zní že? Very Happy )
Návrat nahoru Goto down
http://www.last.fm/wenzel44
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Podzimní sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podzimní sraz   Podzimní sraz Icon_minitimeMon Sep 21, 2009 9:56 am

Ahoj kamarádi moji milovaní Smile Jéje, jak já bych vás všechny taky moc ráda viděla!! Včera jsem se vrátila ze Slovinska a těšila jsem se, až kouknu do kalendáře a zjistím, zda můžu a zjistila jsem... že mi termín 20.-22.11. vyhovuje - mám volno... tedy teď už ne, protože doufám, že se uvidíme Smile

Tak se na Vás všechny moc těším, zatím páá!
Návrat nahoru Goto down
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Podzimní sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podzimní sraz   Podzimní sraz Icon_minitimeWed Sep 23, 2009 8:56 pm

Tak jak to tedy bude? Smile
Vyjádřete se každý prosím... vyhovuje listopadový termín?

A kam pojedeme? Klidně můžeme k nám do Pardubic, ale už tu jeden sraz byl... Česká Třebová? Praha?

Těším se na vás hrozně moc!! Smile
Návrat nahoru Goto down
Dobby

Dobby


Female
Poeet p?íspivku : 46
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 28. 08. 07

Podzimní sraz Empty
PříspěvekPředmět: rozseknutí   Podzimní sraz Icon_minitimeThu Sep 24, 2009 12:39 am

Ahoj!
Myslím, že dost bylo krystalizování - krom Týny, která první víkend nemůže (druhý vlastně nevím...?) asi první vyhovuje všem, mnohým jedině ten... Nemýlím-li se? Takže myslím, že bych definitivně zvolila první variantu. Máme termín! Príma, ne?Smile Teď jen drobnost, jak říkala Beruška... Kam...?Smile Tuším, že stejný termín mají letošní Maděráci sraz v Brně - mohli bychom je třeba přepadnout...Smile A nebo můžeme dělat cokoli jiného... Já jsem pro jakékoli místo od Pardubic na východ včetněSmile Co vy? Brou noc! Opravdu se začínám těšit!Smile
Návrat nahoru Goto down
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Podzimní sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podzimní sraz   Podzimní sraz Icon_minitimeThu Sep 24, 2009 5:13 pm

Jupííí... uvidíme se v listopadu!!
Návrat nahoru Goto down
Sim
Admin
Sim


Male
Poeet p?íspivku : 166
Age : 34
Město: : Uherské Hradiště
Registration date : 28. 08. 07

Podzimní sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podzimní sraz   Podzimní sraz Icon_minitimeSun Sep 27, 2009 12:03 pm

takže termín je 20-22 listopad jo?

mě je místo taky vcelku jedno, jelikož jsem letos najel tisícmilion kilometrů, tak to může být kdekoliv Smile..
jinak viz http://krizovatka.skaut.cz/databaze/skautske-zakladny/
Návrat nahoru Goto down
http://www.last.fm/wenzel44
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Podzimní sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podzimní sraz   Podzimní sraz Icon_minitimeThu Oct 01, 2009 5:36 pm

Nějak to tu zase "umřelo" ...
Co byste řekli těmto návrhům na ubytování?
http://orjbv.wu.cz/view.php?cisloclanku=2008110001
http://skautiholice.wz.cz/ Základna Blažkovec
http://okenko.jinak.cz/?kategorie=bilystit&special=clanek&id=26
http://krizovatka.skaut.cz/databaze/skautske-zakladny/156-skautsky-klub/
http://krizovatka.skaut.cz/databaze/skautske-zakladny/56-tyrolsky-srub/

Tak co? Nebo navrhněte něco jiného... třeba více ve městě, už bude možná na přírodu trochu zima, záleží kolik chcete pohodlí Smile
Návrat nahoru Goto down
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Podzimní sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podzimní sraz   Podzimní sraz Icon_minitimeSun Oct 04, 2009 12:48 pm

Tak co? clown
Návrat nahoru Goto down
Cvrk

Cvrk


Female
Poeet p?íspivku : 50
Age : 33
Město: : Česká Třebová
Registration date : 28. 08. 07

Podzimní sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podzimní sraz   Podzimní sraz Icon_minitimeSun Oct 04, 2009 10:50 pm

Mě je jedno,kam by se jelo, hlavně,že bych vás znovu viděla...jetsli uvažujete i o Třebový, tak mám k dispozici naší klubovnu (tj tak pro 15lidí),kdyby nás bylo náhodou víc,tak bych mohla domluvit i středisko...nebo ještě za Dlouho Třebovou můžu zkusit domluvit klubovnu kluků, se kterýma spolupracujeme...ale je to jen návrh...
Návrat nahoru Goto down
niky




Female
Poeet p?íspivku : 2
Age : 32
Město: : Kyjov
Registration date : 30. 08. 07

Podzimní sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podzimní sraz   Podzimní sraz Icon_minitimeMon Oct 05, 2009 1:46 pm

zdravím všechny "Maděráky" nejdřív se musím moc omluvit že jsem se tu neukázala dřív, ale nebyl čásek-nejdřív zahraniční praxe a pak eště tuzemská...
Mám volný jakýkoliv termín a aj kdyby nebyl tak si ho mileráda uvolním bounce kdy a kam pojedeme není vůbec důležité-hlavně že se zase tak ňák uvidíme bounce
Moc se těším a počítejte se mnou afro
a v neposlední řadě děkuju Dobby za e-mail Exclamation I love you
Návrat nahoru Goto down
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Podzimní sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podzimní sraz   Podzimní sraz Icon_minitimeThu Oct 08, 2009 9:51 pm

Tak kam pojedem? Já navrhuju třeba Tyrolák (viz mé odkazy v jiném vzkazu). Ale Česká Třebová bude zase na trase všech vlaků.

A Dobby ještě navrhuje Písařov, pro ten já osobně ale asi nejsem, je to dost daleko.
Návrat nahoru Goto down
Sim
Admin
Sim


Male
Poeet p?íspivku : 166
Age : 34
Město: : Uherské Hradiště
Registration date : 28. 08. 07

Podzimní sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podzimní sraz   Podzimní sraz Icon_minitimeSat Oct 10, 2009 2:48 pm

čau. tak já asi pojedu z prahy, takže jsem pro ty dvě základny "nedaleko" Pardubic - tz. Tyrolák a Holice.. a nebo klidně i v nějakém "větším" městě - klidně Pardubice again Wink

program si nějaký vymyslíme, to nebude problém Smile záleží jestli chceme být v přírodě nebo i ve městě..

jo a pardon za měnší offtopic, ale pojedete doufám v hojném počtu na MikSem že jo? Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.last.fm/wenzel44
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Podzimní sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podzimní sraz   Podzimní sraz Icon_minitimeMon Oct 12, 2009 3:51 pm

Hojky... asi by to chtělo nějaké rozhodné slovo a poslat ono rozhodnutí mailem všem fontíkům, jinak nás nakonec moc nepřijede ... což je škoda. A terím se nám blíží... Smile už se těším...
Tož... já su asi pro Pardubice bo Blažkovec u Holic, to bude takové nejlépe dostupné. Co myslíte?
Návrat nahoru Goto down
Bubla




Female
Poeet p?íspivku : 6
Age : 32
Město: : praha
Registration date : 02. 09. 07

Podzimní sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podzimní sraz   Podzimní sraz Icon_minitimeMon Oct 12, 2009 8:46 pm

Ahojky, znáte tu základnu v Holicích? My tam byli letos s děckama na táboře a úplně nevim, jestli by se to hodilo i pro nás, páč si myslim, že pokud by nás jelo tak víc než třeba 10 - což doufám, že určitě pojede:) , tak tam neni moc místa, abychom mohli být všichni pěkně pohromadě...

Koukala jsem na roverskou klubovnu v Přelouči u Pardubic, kam mimochodem jedeme na výpravu krátce před našim srazíkem... A pokud nám nevadí, že to je ve městě, tak se mi ta klubovna docela líbí...

http://ubytovani.e-skaut.cz/info/klubovna-roverskeho-kmene-v-prelouci/
http://www.junakprelouc.cz/klubovny/poldu.htm

Ale záleží jak chceme... Jak už bylo řečeno, hlavně že se zase uvidíme, ať už "kdekoli"...Wink
Návrat nahoru Goto down
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Podzimní sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podzimní sraz   Podzimní sraz Icon_minitimeTue Oct 13, 2009 8:56 pm

Jsem pro Přelouč... bude to tam zřejmě pohodlnější než u nás v Pcích, my zatím nemáme tolik pohovek Smile
Návrat nahoru Goto down
Sim
Admin
Sim


Male
Poeet p?íspivku : 166
Age : 34
Město: : Uherské Hradiště
Registration date : 28. 08. 07

Podzimní sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podzimní sraz   Podzimní sraz Icon_minitimeSat Oct 24, 2009 4:54 pm

přelouč vypadá dost dobře :-)

beruško nebo bublo, mohly by jste to prosím zarezervovat? :-) ať to máme jisté, pak rozešleme pozvánky se def. údaji, co vy na to?
Návrat nahoru Goto down
http://www.last.fm/wenzel44
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Podzimní sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podzimní sraz   Podzimní sraz Icon_minitimeMon Oct 26, 2009 10:07 am

Tak jsem psala Píťovi - správcoj klubovny v Přelouči, zda má volnou klubovnu na náš termín. Až odpoví, napíšu to sem... ale bude to nejdříve za týden asi, odjíždím na podzimky pryč, děláme krajský rádcák.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Podzimní sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podzimní sraz   Podzimní sraz Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Podzimní sraz
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Madera :: Fonticulus Maděra 2007 :: Srazy-
Přejdi na: