Madera
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášenímadera.wz.cz

 

 Prázdninové akce a akce vůbec ;)

Goto down 
+4
Cvrk
Sim
Beruška
Ája
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Ája

Ája


Female
Poeet p?íspivku : 106
Age : 32
Město: : Praha
Registration date : 02. 09. 07

Prázdninové akce a akce vůbec ;) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninové akce a akce vůbec ;)   Prázdninové akce a akce vůbec ;) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 12, 2008 10:12 pm

O důvod víc udělat neco do prázdnin .... nebojte něco spácháme až trochu ustane tohle bláznění okolo pololetí a bude víc času rendeer
Návrat nahoru Goto down
Šnešek

Šnešek


Male
Poeet p?íspivku : 35
Město: : KLADNO
Registration date : 24. 09. 07

Prázdninové akce a akce vůbec ;) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Šest je taky dobrý ale sedm nejlepší   Prázdninové akce a akce vůbec ;) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 14, 2008 11:40 pm

Omlouvam sem že sem tu spíš host než stálý písař, ale nějak se mi nedostává potřebných věcí k napsání sem... což mě mrzí. Ale na setkání byste se mnou mohli počítat,pokud bude ve vhodnej termín, aby nás bylo aspoň sed, což je číslo nejlepší a taky našeho oddílu cheers . Ale o prázdninách to odbře se sebou nevidim... museli bysme se dobře trefit. Tak se mívajte a někdy nanapsanou nebo dokonce naviděnou :-)
Návrat nahoru Goto down
http://www.sedmy-oddil.wz.cz
Ája

Ája


Female
Poeet p?íspivku : 106
Age : 32
Město: : Praha
Registration date : 02. 09. 07

Prázdninové akce a akce vůbec ;) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninové akce a akce vůbec ;)   Prázdninové akce a akce vůbec ;) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jan 15, 2008 8:35 am

Týjo ...skoro nová tvář na foru cheers Skvěle. Chápu že o prázkách nebude mít spousta lidí čas .Já taky nevím jak na tom budu Sad .....a proto by bylo fajn udělat něco jak jsem říkala o víkendu ... Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Ája

Ája


Female
Poeet p?íspivku : 106
Age : 32
Město: : Praha
Registration date : 02. 09. 07

Prázdninové akce a akce vůbec ;) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninové akce a akce vůbec ;)   Prázdninové akce a akce vůbec ;) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jan 15, 2008 8:36 am

Jinaaaak .....Klíč už stačí jen zaplatit a frčím tam Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Šnešek

Šnešek


Male
Poeet p?íspivku : 35
Město: : KLADNO
Registration date : 24. 09. 07

Prázdninové akce a akce vůbec ;) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninové akce a akce vůbec ;)   Prázdninové akce a akce vůbec ;) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jan 15, 2008 10:20 pm

Kdo jedete na Klíč tak se tam se mnou možná potkáte a pokud budu mít volno od programu tak i prohodíme několik slov, objetí a výbuh co ještě Laughing mocinky rád vás co nejvíc uvidim, uobjímam a ... vy víte (já ne) :-P :-). A myslim že Elixír bude taky takovej sraz malinkej ale náš.
Muj asi hlavní dotaz a zájem spočívá na kurzovních CD/DVD už mi chybí a stýská se mi po vás a po připomenutí všech těch věcí spolu prožitých neví někdo jak to s nima vypadá??? Very Happy
A promiň nejsem tady přece novej několik příspěvečků už tu mam Razz
Návrat nahoru Goto down
http://www.sedmy-oddil.wz.cz
Ája

Ája


Female
Poeet p?íspivku : 106
Age : 32
Město: : Praha
Registration date : 02. 09. 07

Prázdninové akce a akce vůbec ;) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninové akce a akce vůbec ;)   Prázdninové akce a akce vůbec ;) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jan 15, 2008 11:06 pm

Promiň...nemyslela jsem to tak doslova s tou novou tváří Razz .
Já mám už DVD s fotkama a teď konečně i filmik ...jénže na našem DVD přehrávači se to nechce spustit ...už párkrát a ním byl problém ..nechtěl přehrát pálená DVD....zkusím to jinde a pokud bude v pořádku.... tak určitě pošlu dál Wink Nj Šnešku tak tj super že jedeš taky Smile
Návrat nahoru Goto down
Šnešek

Šnešek


Male
Poeet p?íspivku : 35
Město: : KLADNO
Registration date : 24. 09. 07

Prázdninové akce a akce vůbec ;) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: JAKTO?   Prázdninové akce a akce vůbec ;) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jan 15, 2008 11:13 pm

Ájo kde si vzala to DVD??? Já ho ci taky .... prosím prosím
Návrat nahoru Goto down
http://www.sedmy-oddil.wz.cz
Ája

Ája


Female
Poeet p?íspivku : 106
Age : 32
Město: : Praha
Registration date : 02. 09. 07

Prázdninové akce a akce vůbec ;) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninové akce a akce vůbec ;)   Prázdninové akce a akce vůbec ;) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jan 16, 2008 5:52 pm

Jee ja to tam zamonela napsat:( ...Nowy měl fotky i film na noťasu .Ptz se to na měm promítalo na sraz v Pcích Wink
Návrat nahoru Goto down
Sim
Admin
Sim


Male
Poeet p?íspivku : 166
Age : 34
Město: : Uherské Hradiště
Registration date : 28. 08. 07

Prázdninové akce a akce vůbec ;) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninové akce a akce vůbec ;)   Prázdninové akce a akce vůbec ;) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jan 16, 2008 9:24 pm

já ho chcu taky!!?!! silent albino
Návrat nahoru Goto down
http://www.last.fm/wenzel44
Ája

Ája


Female
Poeet p?íspivku : 106
Age : 32
Město: : Praha
Registration date : 02. 09. 07

Prázdninové akce a akce vůbec ;) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninové akce a akce vůbec ;)   Prázdninové akce a akce vůbec ;) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 8:42 pm

Pokusím se Wink pokud bude i filmik v pořádku tak máme vyhráno a DVD bude na světě Wink ( a na závěr špatná zráva ...s Ájou se nepotkáte na Elixíru.... jelikož máme ve středisku dlouhodobější problémy-tak se budu účastnit porady a jejich řešení ...moc mě to mrzí ...zvlášť to že se s váma nebudu moc potkat Crying or Very sad ale střdeisko je teď bohužel přednější )
Tak....zatím se mějte krááásně jocolor a brzy(!!!) naviděnou.
Návrat nahoru Goto down
Cvrk

Cvrk


Female
Poeet p?íspivku : 50
Age : 33
Město: : Česká Třebová
Registration date : 28. 08. 07

Prázdninové akce a akce vůbec ;) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: :-P   Prázdninové akce a akce vůbec ;) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 9:47 pm

tak už jedu na 100%na Klíč,takže kdo tam bude,tak se se mnou uvidí:-Ddoufám,že mě rádi uvidíteO:-)
Návrat nahoru Goto down
Sim
Admin
Sim


Male
Poeet p?íspivku : 166
Age : 34
Město: : Uherské Hradiště
Registration date : 28. 08. 07

Prázdninové akce a akce vůbec ;) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninové akce a akce vůbec ;)   Prázdninové akce a akce vůbec ;) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 11:40 pm

si piš Smile a taky si piš že stačí zaplatit a jedu taktéž clown dokonce i do sekce Program mě zařadili cherry
Návrat nahoru Goto down
http://www.last.fm/wenzel44
Ája

Ája


Female
Poeet p?íspivku : 106
Age : 32
Město: : Praha
Registration date : 02. 09. 07

Prázdninové akce a akce vůbec ;) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninové akce a akce vůbec ;)   Prázdninové akce a akce vůbec ;) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jan 18, 2008 6:21 pm

jj mě taky Smile jocolor
Návrat nahoru Goto down
Cvrk

Cvrk


Female
Poeet p?íspivku : 50
Age : 33
Město: : Česká Třebová
Registration date : 28. 08. 07

Prázdninové akce a akce vůbec ;) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Klíč   Prázdninové akce a akce vůbec ;) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 9:59 pm

Tak,aby zde něco bylo nového,tak by jsme se mohli,ti,co budou na klíči,domluvit kdy dát i třeba kraťoulikatého srazíkaO:-)
Návrat nahoru Goto down
Ája

Ája


Female
Poeet p?íspivku : 106
Age : 32
Město: : Praha
Registration date : 02. 09. 07

Prázdninové akce a akce vůbec ;) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninové akce a akce vůbec ;)   Prázdninové akce a akce vůbec ;) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 11:45 pm

no tak to každopádně ...!
Návrat nahoru Goto down
Cvrk

Cvrk


Female
Poeet p?íspivku : 50
Age : 33
Město: : Česká Třebová
Registration date : 28. 08. 07

Prázdninové akce a akce vůbec ;) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninové akce a akce vůbec ;)   Prázdninové akce a akce vůbec ;) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jan 23, 2008 12:15 am

Tak ješště se domluvit:co,kdy,kde a jak:-P:-D
Návrat nahoru Goto down
Jag

Jag


Male
Poeet p?íspivku : 21
Age : 35
Město: : Uherské Hradiště
Registration date : 31. 08. 07

Prázdninové akce a akce vůbec ;) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Klic   Prázdninové akce a akce vůbec ;) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jan 23, 2008 7:49 pm

Tak dejte vedet Smile At mam o cem psat, kdyz tam asik budu ten sefredaktor tamniho platku Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sim
Admin
Sim


Male
Poeet p?íspivku : 166
Age : 34
Město: : Uherské Hradiště
Registration date : 28. 08. 07

Prázdninové akce a akce vůbec ;) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninové akce a akce vůbec ;)   Prázdninové akce a akce vůbec ;) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 24, 2008 11:03 pm

lol! to budou zase žvásty... study Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.last.fm/wenzel44
Cvrk

Cvrk


Female
Poeet p?íspivku : 50
Age : 33
Město: : Česká Třebová
Registration date : 28. 08. 07

Prázdninové akce a akce vůbec ;) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninové akce a akce vůbec ;)   Prázdninové akce a akce vůbec ;) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 26, 2008 8:41 pm

Tak to by byl Klíč...co třeba udělat srazík II. v Jeseníkách???bo já nvm,něco tu navrhněte,já klidně něco najdu,bo naplánuju,jde tu hlavně o domluvě;-)
Návrat nahoru Goto down
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Prázdninové akce a akce vůbec ;) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninové akce a akce vůbec ;)   Prázdninové akce a akce vůbec ;) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 28, 2008 6:51 pm

Ahojky ... mám tu pro vás jednu pozvánku Smile která by se vám možná mohla i líbit ... alespoň Ája říkala Smile
16.-17.5. proběhne kousek od Pardubic Tanční pařba! Info najdete na http://ballu.cz/tp/ nebo možná něco málo v sešitku z Maděry...
Pokud by si někdo z vás chtěl zatančit a naučit se několik nových tanců, přijeďte!! alien A nebudete litovat Wink
Já jdu určitě a doufám, že tanečníci jako Bubla se Šnekem také Very Happy
Mějte se krásně!

POZOR POZOR!! Pro ty, kteří uvažují o pařbě - změnil se termín!! -> 24. - 25.5. Jinak vše platí! Wink


Naposledy upravil dne Tue Jan 29, 2008 9:02 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Peta
Admin



Male
Poeet p?íspivku : 71
Age : 123
Město: : Hranice
Registration date : 27. 08. 07

Prázdninové akce a akce vůbec ;) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninové akce a akce vůbec ;)   Prázdninové akce a akce vůbec ;) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 10, 2008 10:21 pm

tak sem posledních pár stran přesunul aby tu nebyl nevěstinec..marná snaha taky snaha Laughing
Návrat nahoru Goto down
Šnešek

Šnešek


Male
Poeet p?íspivku : 35
Město: : KLADNO
Registration date : 24. 09. 07

Prázdninové akce a akce vůbec ;) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Elixír 2008   Prázdninové akce a akce vůbec ;) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 14, 2008 5:05 pm

Ahoj,
třetí Elixír se blíží a ty můžeš být jeho součástí.

Elixír 2008
termín: 14. - 17. 11. 2008
místo konání: Kladno
kapacita: 400 účastníků
cena: 300-350 Kč
přihlašování probíhá celé září 08

další informace najdeš na www.skaut.cz/elixir nebo v přiloženém letáčku. Tento mail je volně šiřitelný, přepošli jej prosím všem, kteří by o akci mohli mít zájem.

S pozdravem,
pořadatelský tým Elixíru 2008

Já doufám, že nás mnoho mnoho z vás přijede navštívit, když je to v tak krásném městě jako je Kladno Wink. Těším se zde na vás mocky moc Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.sedmy-oddil.wz.cz
Ája

Ája


Female
Poeet p?íspivku : 106
Age : 32
Město: : Praha
Registration date : 02. 09. 07

Prázdninové akce a akce vůbec ;) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninové akce a akce vůbec ;)   Prázdninové akce a akce vůbec ;) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 14, 2008 10:05 pm

Musím říct ,že tohle mě mile překvapilo ,páč to je kousek Smile tže já určo jedu Smile doufám ,že se uvidíme:)
Návrat nahoru Goto down
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Prázdninové akce a akce vůbec ;) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninové akce a akce vůbec ;)   Prázdninové akce a akce vůbec ;) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 15, 2008 8:40 pm

Jupí ... Elixír 2008! Už se na něj těšíím Smile
Návrat nahoru Goto down
Sim
Admin
Sim


Male
Poeet p?íspivku : 166
Age : 34
Město: : Uherské Hradiště
Registration date : 28. 08. 07

Prázdninové akce a akce vůbec ;) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninové akce a akce vůbec ;)   Prázdninové akce a akce vůbec ;) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 15, 2008 9:50 pm

tak v listopadu 08 už budu mít asi kapku jinší starosti než jezdit po sk. akcích Very Happy nicméně velmi závidím
Návrat nahoru Goto down
http://www.last.fm/wenzel44
Sponsored content





Prázdninové akce a akce vůbec ;) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninové akce a akce vůbec ;)   Prázdninové akce a akce vůbec ;) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Prázdninové akce a akce vůbec ;)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Madera :: Fonticulus Maděra 2007 :: Pokec-
Přejdi na: