Madera
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášenímadera.wz.cz

 

 Prázdninové akce a akce vůbec ;)

Goto down 
+4
Cvrk
Sim
Beruška
Ája
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Ája

Ája


Female
Poeet p?íspivku : 106
Age : 32
Město: : Praha
Registration date : 02. 09. 07

Prázdninové akce a akce vůbec ;) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninové akce a akce vůbec ;)   Prázdninové akce a akce vůbec ;) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jun 15, 2008 10:09 pm

Jakto Sime ? povídej ... něco mi uniklo nebo jsem jen zapomněl žes něco takového říkal jocolor
Návrat nahoru Goto down
Sim
Admin
Sim


Male
Poeet p?íspivku : 166
Age : 34
Město: : Uherské Hradiště
Registration date : 28. 08. 07

Prázdninové akce a akce vůbec ;) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninové akce a akce vůbec ;)   Prázdninové akce a akce vůbec ;) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jun 15, 2008 11:59 pm

né tak jako nic vážného..jenom čtvrťák a stím spojené povinnosti...hlavně učební...a v prosinci dělám certifikát z něminy tak určitě vím že na Elixir nejedu No
Návrat nahoru Goto down
http://www.last.fm/wenzel44
Ája

Ája


Female
Poeet p?íspivku : 106
Age : 32
Město: : Praha
Registration date : 02. 09. 07

Prázdninové akce a akce vůbec ;) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninové akce a akce vůbec ;)   Prázdninové akce a akce vůbec ;) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jun 18, 2008 5:26 pm

aha ..nezávidím Neutral .taky mě to bude čekat.naštěstí ne už příští rok
Návrat nahoru Goto down
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Prázdninové akce a akce vůbec ;) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninové akce a akce vůbec ;)   Prázdninové akce a akce vůbec ;) - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jun 20, 2008 10:22 am

Však ty to Sime určitě zvládneš Wink Jsi přirozeně inteligentní Smile

Napadlo mě ... co zorganizovat také v říjnu "klasicky" sraz? Jako byl loni? (nebo třeba v září navštívit v UH slavnosti vína?)

V Hradišti? Zase v Pardubicích? V Praze? ... Kde? Smile
Návrat nahoru Goto down
Sim
Admin
Sim


Male
Poeet p?íspivku : 166
Age : 34
Město: : Uherské Hradiště
Registration date : 28. 08. 07

Prázdninové akce a akce vůbec ;) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninové akce a akce vůbec ;)   Prázdninové akce a akce vůbec ;) - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jun 20, 2008 1:43 pm

beruška: díky díky Very Happy ale abys mě nepřechválila
hej UH vás rádo přivítá Smile Surprised !! a já taktéž ... http://slavnostivinauh.cz/
letos jsou 13-14 září ...

ále klidně můžem navštivit i Pardubice, kteréžto jsou skvělé město... či nějaké úplně jiné...na podzim ty srazy snad ještě budu dávat scratch study
Návrat nahoru Goto down
http://www.last.fm/wenzel44
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Prázdninové akce a akce vůbec ;) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninové akce a akce vůbec ;)   Prázdninové akce a akce vůbec ;) - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jun 20, 2008 1:49 pm

Super Smile A neboj Sime, já ti věřím Wink

Klidně bych navštívila UH a úžasné slavnosti vína jako loni Smile Tou dobou nás nebudou, doufám, ve škole nijak moc honit. Rozhodně méně než v říjnu. Navíc ... 13.září mám narozky Smile ... ale to je uplně jedno ...

Klidně se můžeme ale sejít jinde. Pardubice a naše klubovna nám budou plně k dispozici Wink

Po prázdninách by mohli dokonce dojet i instruktoři, co? Smile Některé jsme viděli jen na Maděře ... Sad
Návrat nahoru Goto down
Ája

Ája


Female
Poeet p?íspivku : 106
Age : 32
Město: : Praha
Registration date : 02. 09. 07

Prázdninové akce a akce vůbec ;) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninové akce a akce vůbec ;)   Prázdninové akce a akce vůbec ;) - Stránka 3 Icon_minitimeSat Jun 21, 2008 11:57 pm

Určitě bych nějaký další sraz naplánovala na podzim Smile jen nevím jak to bude se mnou...jedeme totiž nekdy v září/říjnu na výměnu se španěly.ale ještě nevíme přesně kdy tže si nemůzu domlouvat moc akcí na tuhle dobu Sad coz mě fakt mrzí,tže ještě uvidím ...každopádně v Praze vás taky ráda uvidím ... slavnosti v UH byly super a Pardubky taktéž ,což takhle změnít místo WinkRazz

Tohle můžeme dohadovat třeba na puťáku Wink
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Prázdninové akce a akce vůbec ;) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdninové akce a akce vůbec ;)   Prázdninové akce a akce vůbec ;) - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Prázdninové akce a akce vůbec ;)
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Madera :: Fonticulus Maděra 2007 :: Pokec-
Přejdi na: