Madera
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášenímadera.wz.cz

 

 Klíč a další ;)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Ája

Ája


Female
Poeet p?íspivku : 106
Age : 32
Město: : Praha
Registration date : 02. 09. 07

Klíč a další ;) Empty
PříspěvekPředmět: Klíč a další ;)   Klíč a další ;) Icon_minitimeSun May 11, 2008 4:36 pm

Ahojky Smile Tady to po Klíči zase nějak umřelo Sad jak je to možné ?
Nějaké zážitky a postřehy z Klíče i odjinud ?
A ještě k Hranicím ...chceme teda podnikat něco o prázkách ? bounce
Užívejte sluníčka sunny
Návrat nahoru Goto down
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Klíč a další ;) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klíč a další ;)   Klíč a další ;) Icon_minitimeMon May 12, 2008 1:22 pm

Sice jsem nebyla na Klíči, bohužel, ale co jsem slyšela, bylo to tam mooc príma Smile
Jinak ... srazík o prázdninách BUDE! Musíme se ale na něm domluvit Smile Dokonce padl na Klíči nápad, že bychom mohli spojit náš sraz s nějakou akcí pro více lidí - nemaděrčat. Domlouval se na tom Sim s naším pardubákem Mikym. Kmen totiž plánuje ve stejném termínu navštívit Ivančemu. Dostat se tam chtějí RR stopem. Nevím, co přesně si kluci domlouvali, ale myslím, že by to klidně mohlo být ... mě záleží hlavně na tom, že budu s vámi Smile A prý by se mohli pozvat i lidi další ...
Sime?
Návrat nahoru Goto down
Sim
Admin
Sim


Male
Poeet p?íspivku : 166
Age : 34
Město: : Uherské Hradiště
Registration date : 28. 08. 07

Klíč a další ;) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klíč a další ;)   Klíč a další ;) Icon_minitimeMon May 12, 2008 4:13 pm

já se na tom závazně ještě nedomlouval,ale tak potkal sem na klíči beruščiného nadřízeného Wink tak sme hodili řeč a padl tu takový "pre-návrh", že bychom mohli s něma na nějaký puťáček nekde po čr, asi ta ivančena Smile ...termín nejak cca 10-15 srpen (to sou krajní hranice) santa ..takže asi tak...jak se k tomu stavíte??? jocolor všichni!
Návrat nahoru Goto down
http://www.last.fm/wenzel44
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Klíč a další ;) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klíč a další ;)   Klíč a další ;) Icon_minitimeMon May 12, 2008 5:03 pm

Sim napsal:
já se na tom závazně ještě nedomlouval,ale tak potkal sem na klíči beruščiného nadřízeného Wink tak sme hodili řeč a padl tu takový "pre-návrh", že bychom mohli s něma na nějaký puťáček nekde po čr, asi ta ivančena Smile ...termín nejak cca 10-15 srpen (to sou krajní hranice) santa ..takže asi tak...jak se k tomu stavíte??? jocolor všichni!

Prý nadřízený ... pche Very Happy ... dobře, možná trochu ... ale je to zároveň můj nejlepší kamarád Wink
Návrat nahoru Goto down
Ája

Ája


Female
Poeet p?íspivku : 106
Age : 32
Město: : Praha
Registration date : 02. 09. 07

Klíč a další ;) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klíč a další ;)   Klíč a další ;) Icon_minitimeMon May 12, 2008 6:10 pm

Príma Smile čím víc lidiček tím větší zábava ne ?? Jsem proo jocolor Ivančena není špatný nápad ..jen s tím stopem nevím nevím :/
-------
"nadřízeného "... Razz Razz
Návrat nahoru Goto down
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Klíč a další ;) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klíč a další ;)   Klíč a další ;) Icon_minitimeMon May 12, 2008 9:55 pm

.....
-------
"nadřízeného "... Razz Razz

Jen se moc nesměj Ájo Very Happy Na tom není nic k smíchu ... Sime, že jsi to sem psal Sad Very Happy Razz
Návrat nahoru Goto down
Dobby

Dobby


Female
Poeet p?íspivku : 46
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 28. 08. 07

Klíč a další ;) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klíč a další ;)   Klíč a další ;) Icon_minitimeMon May 12, 2008 10:04 pm

Já si s tím stopem taky nejsem moc jistá, ale jinak jsem samozřejmě pro Smile Klidně může být Ivančena, klidně se můžeme podívat někam jinam, klidně jen maděráci, klidně i s někým jiným, hlavně, když něco bude Smile
Návrat nahoru Goto down
Sim
Admin
Sim


Male
Poeet p?íspivku : 166
Age : 34
Město: : Uherské Hradiště
Registration date : 28. 08. 07

Klíč a další ;) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klíč a další ;)   Klíč a další ;) Icon_minitimeMon May 12, 2008 10:51 pm

jj, Dobby to shrnula, - s tím stopem taky nevím, navíc vlakem jen se tak toulat na síťovku je docela levné (5 lidí = 780 kč / den, což je vpoho když se to rozpočítá) Smile a to pak člověk může kam se mu zachce, ikdyž - na Ivančeně jsem ještě nebyl a rád bych se tam podíval! jocolor ale i jinde bych to rád viděl ... ale hlavně že neco bude!
tak kdo by se nejak vlezl do termínu 10 - 15 srpen (krajní data) tak ať to dá nějak najevo Very Happy kam a ským vyřešíme posléze geek

ps: buď ráda Beruško za takového dobrého "nadřízeného" ! co já bych za takového dal ...
No
Návrat nahoru Goto down
http://www.last.fm/wenzel44
Ája

Ája


Female
Poeet p?íspivku : 106
Age : 32
Město: : Praha
Registration date : 02. 09. 07

Klíč a další ;) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klíč a další ;)   Klíč a další ;) Icon_minitimeWed May 14, 2008 8:09 pm

Naprostý souhlas s Dobby a Simem Smile
Taky bych se chtěla podívat na Ivančenu,taky jsem tam nebyla ...a když už pojedem na síťovku tak se můžem podívat cestou i někam jinam ...dát si zastávku na nějakém zajímavém místě a pak pokračovat dál Wink
---
Beruško já to nemyslela nijak posměšně jen se mi líbí jak to Sim vyjádřil Wink
Návrat nahoru Goto down
Sim
Admin
Sim


Male
Poeet p?íspivku : 166
Age : 34
Město: : Uherské Hradiště
Registration date : 28. 08. 07

Klíč a další ;) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klíč a další ;)   Klíč a další ;) Icon_minitimeWed May 14, 2008 8:28 pm

Laughing paráda... takže pár lidí se ozvalo? zatím to teda vypadá na "nás pár statečných na foru Razz ... (ája, beruška, dobby, já...) no kdo se přidá???
Návrat nahoru Goto down
http://www.last.fm/wenzel44
Ája

Ája


Female
Poeet p?íspivku : 106
Age : 32
Město: : Praha
Registration date : 02. 09. 07

Klíč a další ;) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klíč a další ;)   Klíč a další ;) Icon_minitimeThu May 15, 2008 5:02 pm

až tenhle nápad dostane trochu jasnější obrysy tak to můžem zas rozeslat mailem páč mi někteří lidé říkali aby to pakm poslala na mail ptz sem na forum nechodí ...třeba se ještě někdo chytne Wink
Návrat nahoru Goto down
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Klíč a další ;) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klíč a další ;)   Klíč a další ;) Icon_minitimeFri May 16, 2008 10:22 am

Jo, a chtělo by to trochu víc vymakat než jako sraz v Hranicích. Když jsem se po srazu bavila s pár lidmi proč nejeli, říkali, že jim žádný mail o srazu nepřišel a že o tom tudíž nevěděli (třeba Vinař). Jinak ten by prý možná jel, pokud bude mít čas.
Hurá!! Už se těším jocolor
Návrat nahoru Goto down
Ája

Ája


Female
Poeet p?íspivku : 106
Age : 32
Město: : Praha
Registration date : 02. 09. 07

Klíč a další ;) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klíč a další ;)   Klíč a další ;) Icon_minitimeFri May 16, 2008 3:40 pm

nevím nevím posílala jsem ten mail do konference maděrčat:( a pokud si někdo od té doby změni mail a nedal vědět Sad to se omlovám ...
s Vinařem nevím ...ještě si mě stále neautorizoval ani na icq Very Happy Crying or Very sad nevím nevím...nejsem všemocná...
Návrat nahoru Goto down
Sim
Admin
Sim


Male
Poeet p?íspivku : 166
Age : 34
Město: : Uherské Hradiště
Registration date : 28. 08. 07

Klíč a další ;) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klíč a další ;)   Klíč a další ;) Icon_minitimeSat May 17, 2008 1:54 am

maily bych do konference maděrčat neposílal! funguje to občas blbě, resp. zvlášť když má nekdo nový mail. já mám aktualizovaný seznam lidí a jejich mailů tak ti ho ájo pošlu, napiš si o něj Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.last.fm/wenzel44
Ája

Ája


Female
Poeet p?íspivku : 106
Age : 32
Město: : Praha
Registration date : 02. 09. 07

Klíč a další ;) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klíč a další ;)   Klíč a další ;) Icon_minitimeSun May 18, 2008 9:01 pm

ok tak mi ho pls posli na mail ...
Návrat nahoru Goto down
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Klíč a další ;) Empty
PříspěvekPředmět: "PLETIVA"   Klíč a další ;) Icon_minitimeMon May 19, 2008 11:34 pm

ahoj lidíci i lidičky. malinko jsem se vám s povolením Berušky vkradl na fórum:D. byvili jsme se na Klíči se Simem, nejsem si jistý, jestli jsme vyhranili krajní termíny 10.-15.8.(já za sebe pokud vím tak u nás v Pcích mluvím o 11.-19., ale zhruba to odpovídá). Každopádně plánujeme s naším kmenem PARS akci jménem PLETIVA(=ParsáckáLEtníIVAnčena), tak by se to dalo přejmenovat třeba na PAMLETIVA nebo něco ještě krkolomnějšího:). důležité ale je, že se neví, kolik pojede vás, Maděráků a kolik nás, PARSáků. když to dáme dokupy, mohl by vzniknout zajímavý útvar lidí, co se můžou poznat a něco spolu zažít. to s tím stopováním jsem popravdě navrhnul asi já...jde o to, že do budoucna se zkušenost se stopem člověku může hodit a takhle je to na poměrně krátkou vzdálenost(v rámci ČR) a navíc by to bylo organizovaně min. po dvojicích holka-kluk. samozřejmě vy máte svoje meze a plány, ten nápad s tou jízdenkou za 750 je skvělý rozhodně taky, míst na zkouknutí je určitě spousta:). na PARSácké konfeře jsem "PLETIVu" posledně prezentoval jako akci, která by byla volnějšího charakteru z hlediska vedení akce a přesahu PARSu i našeho kraje s tím, že je dost možné že se s lidma z Maděry nakonec spojíme. od nás zatím nebyl nikdo proti. co vy? hrozně rád bych vás poznal a věřím, že jste super partička:). tak proč nevyužít možnosti povolit hranice dvou partiček a k tomu si užít super několik dní, když už máme podobný termín? Wink pište, občas se tady pod nickem Berušky zjevím. ahoj všem, "nadřízený" Miky Very Happy
P.S.: toho nadřízeného (možná) nebudu nikde využívat ani prezentovat Very Happy . možná radši ten nejlepší kamarád:)
Návrat nahoru Goto down
Ája

Ája


Female
Poeet p?íspivku : 106
Age : 32
Město: : Praha
Registration date : 02. 09. 07

Klíč a další ;) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klíč a další ;)   Klíč a další ;) Icon_minitimeWed May 21, 2008 6:30 pm

Ahoj Miky Smile no k tomu stopování ...dvojice jsou dobré tj ale u nás by byl asi spíš problém v tom že bychom ty dvojičky neutvořili vzhledem k tomu že bydlíme každý jinde Sad jinak bych stopování úplně nezavrhovala ale n tuhle akc mi to nejřijde jako dobrý nápad..
Návrat nahoru Goto down
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Klíč a další ;) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klíč a další ;)   Klíč a další ;) Icon_minitimeThu May 22, 2008 8:50 am

Ája má pravdu Smile

Napadlo mě, že bychom si náš srazík mohli něčím ozvláštnit. Třeba ... něco udělat bláznivého, ztřeštěného ... nebo třeba můžeme jet všichni v jedné barvě ... já nevím co přesně Smile ale něco bych spáchala Smile Aby to nebyla jen "obyčejná" (což nebude, když tam budeme spolu) cesta na Ivančenu či jinám ... Co myslíte?

(Jinak, toto píše Beruška Smile )
Návrat nahoru Goto down
Dobby

Dobby


Female
Poeet p?íspivku : 46
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 28. 08. 07

Klíč a další ;) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klíč a další ;)   Klíč a další ;) Icon_minitimeThu May 22, 2008 3:22 pm

Chachá, přijde mi, že Beruška má zas jednou ztřeštěnou náladu Smile moc se mi to líbí Very Happy jsem pro Smile
,,Buď nadšený a neskrývej to, buď odlišný a nestyď se za to"
... to je myšlenka z Maděry Smile ... (Moje máma k tomu ještě dodala: ...a choď brzo spát! Smile )
Návrat nahoru Goto down
Sim
Admin
Sim


Male
Poeet p?íspivku : 166
Age : 34
Město: : Uherské Hradiště
Registration date : 28. 08. 07

Klíč a další ;) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klíč a další ;)   Klíč a další ;) Icon_minitimeThu May 22, 2008 5:27 pm

brzo spát? Very Happy tím se člověk ochuzuje o čas kdy je vzhůru Smile ... jo,tím stopováním si taky nejsem tak jistý, páč hlavně je to takové zdlouhavé a časem to může být až nudné (když se nedaří nikoho stopnout)! a ještě si teda nejsem jistý tím termínem! mě je to celkem jedno, zatím mám v srpnu volno, ale nevim jak ti ostatní....
Návrat nahoru Goto down
http://www.last.fm/wenzel44
Ája

Ája


Female
Poeet p?íspivku : 106
Age : 32
Město: : Praha
Registration date : 02. 09. 07

Klíč a další ;) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klíč a další ;)   Klíč a další ;) Icon_minitimeThu May 22, 2008 6:32 pm

Jasně souhlas provedeme něco originálního a ztřeštěného ! Smile

Ale co ?Wink
co se data týče tak můžu jen tak jak se říkalo..
Návrat nahoru Goto down
Sim
Admin
Sim


Male
Poeet p?íspivku : 166
Age : 34
Město: : Uherské Hradiště
Registration date : 28. 08. 07

Klíč a další ;) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klíč a další ;)   Klíč a další ;) Icon_minitimeThu May 22, 2008 10:16 pm

tz. 10-15 že ?

originálního a ztřeštěného... ? lol! třeba jako hromadnou sebevraždu? nebo se převlečem za pandy a budem běhat po nějakém městě a podrážet lidem nohy affraid ...anebo pujdem celý pu%ták v obleku a holky v šatech a budem lidem prodávat věci z teleshopingu geek ..je toho hodně ale nic kloudného mě nenapadá
Návrat nahoru Goto down
http://www.last.fm/wenzel44
Ája

Ája


Female
Poeet p?íspivku : 106
Age : 32
Město: : Praha
Registration date : 02. 09. 07

Klíč a další ;) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klíč a další ;)   Klíč a další ;) Icon_minitimeSun May 25, 2008 9:03 pm

Jen pozor na to datum pac co vim tak Pardubaci edou na Silesii a ta konci 10. coz neni moc vhodne Wink

na neco prijdem Wink
Návrat nahoru Goto down
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Klíč a další ;) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klíč a další ;)   Klíč a další ;) Icon_minitimeSun May 25, 2008 10:57 pm

tak píšu zase já(Miky). pokud Ájo můžeš ten termín 10-15(přesně jsem to z toho nepochopil), stačí, když pojedem 11-15 a to jest 5 dní dohromady, čili 4 dny čistě spolu...to jde, ne?(i když o prázdinách by se hodilo klidně i víc:))stopování by se dalo teda jednoduše vypustit, je to ale taky jeden ze "střeštěných nápadů"...stačilo by, když by jeden člověk z dvojice dojel k té druhé vlakem a to se pak už dá dokupy, zároveň to ušetří spoustu peněz(a na východní cíp Moravy to už něco stojí), ale nezbývá mi, než souhlasit s vámi--> že stopování není pro každého a taky pro rodiče každého z nás. byl to jenom jeden způsob, jak zpestřit dopravu;-) jenom bude teď potřeba nějak dopravu sjednotit, aby lidi, kteří to mají "po cestě" se dohodnuli na síťovou jízdenku s ostatními, ať se to tak neprodraží. to je ale maličkost:) jenom by mě teď zajímalo, jestli s tím můžeme v PARSu počítat, že pojedeme společně, nebo jestli je někdo proti a udělali bychom obě akce zvlášť. já jsem za sebe pro rozšiřování skupin.tak prosím, pokud se někomu tento nápad nezamlouvá, napište prosím, pak by se začalo plánovat podrobněji.jenom bych ještě drze a nevhodně podotknul(za což se předem omlouvám, i když omlouvat se předem je hloupost a systém dohody tady určitě máte, já ho jenom neznám), že domlouvat akci přes fórum je hrozně složité, protože se těžko nachází člověk, který to rozsekne a řekne"Tam pojedem!". nechci být tím, který bude fórum vést, protože bych se tím jenom vtíral do Vašeho fóra, přestože jsem jenom host. Z tohodle vyplívá, že nejjednodušší je, když je komunikace s jedním člověkem. je někdo z vás, kdy by si organizování srazu vzal na starost a komunikoval se mnou, jakožto organizátorem ze strany PARSu?nechci se vám sem moc bourat, stačilo by možná, když by jste mezi sebou kounikovali a jeden člověk by mi posílal výstupy z hlediska toho kam jet, co tam dělat atd a s tím bych akci plánoval. takže sem dál moc najíždět nebudu, ale plánoval bych PAMLETIVU s někým ve dvojici, kdo se nebojí mluvit za ostatní a má chuť a vůli pro tu akci něco dát.(i když zas tolik toho plánovat není třeba).díky moc, doufám, že jsem nevystoupil moc samozřejmě, protože vím, jak to dopadá s názorem ostatních na člověka, který přes fórum začně nějak šéfovat:). tak hezký večer všem!

P.S.:jenom si tak říkám, že tady moc lidí nereagovalo a to asi proto, že se sem moc lidí ani neproklikalo. já tohle konkrétní fórum vždycky hledám aspoň 2 minuty(onoo se to nezdá, ale už po minutě to vypadá beznadějněSmile), tudíž pro mě plyne myšlenka, jestli se sem "Maděrák obecný"Smile jenom tak dostane, a myslím, že většina Maděráků ani neví, že PAMLETIVAvůbec bude nebo že se o ní spekuluje. nešlo by na toto aktuální fórum a téma nějak upozornit na úvodní stránce? přecijenom se to týká všech...Smile no jo, už mlčim;-) tak dobrou
Návrat nahoru Goto down
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Klíč a další ;) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klíč a další ;)   Klíč a další ;) Icon_minitimeSun May 25, 2008 11:23 pm

Všem maděrčatům se bude posílat info mail. Ti aktivní, kteří nejspíše i pojedou, už o tom vědí.
A že ti tak dlouho trvá, než toto fórum najdeš, to je jen nezvyk. Stačí se kouknout do pravého sloupce na nejposlednější zprávu nebo na jména fóra Smile No a pamatovat si to ...

Dopravu si každý domluvíme asi jednotlivě. Už s tím máme trochu zkušenosti Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Klíč a další ;) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klíč a další ;)   Klíč a další ;) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Klíč a další ;)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Madera :: Fonticulus Maděra 2007 :: Srazy-
Přejdi na: