Madera
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášenímadera.wz.cz

 

 Klíč a další ;)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Ája

Ája


Female
Poeet p?íspivku : 106
Age : 32
Město: : Praha
Registration date : 02. 09. 07

Klíč a další ;) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klíč a další ;)   Klíč a další ;) - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 26, 2008 4:19 pm

Tže nejdřív ujasnim to datum...můžu do 10. do 20. s tí žě bych byla pro udělat to někdy uprostřed ptz někdo se bude vracet ze Silesie a my pak jedem na Rozrazil a nechce se mi jeden den přijet a druhý zase někam odjíždět...
Jinak myslím,že s organozováním po fóru není problém...Wink zatím se podařilo
No a s Maděrčata se to má tak ,že někteří (kteří byli na srazu v Hranicích tom vědí, ptz tam ten nápads padl) a také o tom ví tí co chodí na fórum...a až padne nějaká víc konkrétní podoba tak to rozešleme všem na maily Smile
----->chtělo by to poslat brzo ,až budem aspoň jistě vědět datum a trochu co tam budem dělat ,kam tady pojedeme aby si lidi udělali čas..
Návrat nahoru Goto down
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Klíč a další ;) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klíč a další ;)   Klíč a další ;) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 4:51 pm

Tak, asi by to chtělo začít pořádně řešit ...
Co? Kdy? Kde? Kdo? Jak? S čím? ... Smile

Abychom si to nějak urovnali ...
Zřejmě puťák nás maděrčat s pardub. kmenem a popř. ještě někým
Termín: kolem 11. - 20. srpna
Místo: zatím to vypadá na Ivančenu, ale mluvilo se o jiných místech (okolí Písařova + zastávka na hájence?)
Celou akci chceme ozvláštnit něčím "grandiózním" Smile
-------------------------------------------------------------------------
Termín asi 11.-15. (Po-Pá), ale je tam jediný problém, že se někteří z nás vrací teprve ze Silesie a dost možná by toto nestíhali ... tak buď nedat začátek i společně se začátkem týdne a sejít se třeba v Út 12.? Nebo jet třeba jen na 4 dny 15.(Pá) - 18. (Po)


Je asi taky potřeba rozeslat nějaký předběžný mail maděrčatům, že se nějaká akce vůbec bude konat, aby o tom věděli a mohli si nechat mezírku volna ... třeba ...
Návrat nahoru Goto down
Sim
Admin
Sim


Male
Poeet p?íspivku : 166
Age : 34
Město: : Uherské Hradiště
Registration date : 28. 08. 07

Klíč a další ;) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klíč a další ;)   Klíč a další ;) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 02, 2008 3:53 pm

tak já včera dojel z itálie tak se taky vyjádřím Very Happy už sem dlouho tady nic nepsal

ohledně jedné osoby ze které by Miky mohl dostávat výstupy - tak asi nejlepší volba bude Beruška/Dobby ...

jo, my se dycky domluvíme na fóru a jde to...

místo: Ivančena - klidně, Písařov+okolí - taky mazec, nemám problém...mě je to vcelku jedno kam se pojede pže já nemám české země proježděné naprosto vůbec...tak to asi ani neporadím Smile

termín: no, já bych to viděl tak na 4 dny (nebo 3-5, to už je fuk - resp. k tomu se taky vyjádřete pls). a asi teda v tom termínu 11-16, takže ty krajní konkrétní meze domluvíme podle vás...ale nejlepší by to bylo asi mezi víkendama (pondělí - pátek)

no a jinak - kolik lidí tak pojede z PARSu ? od nás např. vůbec netuším kolik lidí by chtělo a mohlo jet... to by chtělo taky zjistit..
jako výhodu spojení s PARSem vidím to že nás samotné v pár lidech by příprava akce stála asi hodně sil. Takto když někdo nepojede tak se nic nezhroutí (jakože já např taky ještě nic uplně jistě nevím, ale tak snad jo! )
Návrat nahoru Goto down
http://www.last.fm/wenzel44
Ája

Ája


Female
Poeet p?íspivku : 106
Age : 32
Město: : Praha
Registration date : 02. 09. 07

Klíč a další ;) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klíč a další ;)   Klíč a další ;) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 4:27 pm

za sebe bych byla klidně pro odjezd 12. aby to lidi co budou na Silesii nemeli narychlo ...i když asi i tak budou mit Smile

s mistem neni problem chtela jsem na Ivančenu tže ok.
PARSaky rada uvidim ,vim vic lidi tim lepsi akce nee?

az domluvime presny termina dalsi neni problem napsat mail Madercatum Wink

zatím zdar
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Klíč a další ;) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klíč a další ;)   Klíč a další ;) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Klíč a další ;)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Madera :: Fonticulus Maděra 2007 :: Srazy-
Přejdi na: