Madera
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášenímadera.wz.cz

 

 Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :)

Goto down 
+3
Šnešek
Sim
Beruška
7 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) Empty
PříspěvekPředmět: Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :)   Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) Icon_minitimeTue Dec 16, 2008 9:26 pm

Jak se těšíte na Vánoce? A co plánujete na Silvestra? Zase se tu moc neděje ... je to asi přirozené, ale stejně mi to nedá nenapsat Smile

Já se na Vánoce těším moc, konečně trochu volna!! Taky se těším, že budu s rodinou. A Silvestr? Ten bude vůbec bezva! Krkonoše a náš milovaný roverský kmen ... jupí!! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sim
Admin
Sim


Male
Poeet p?íspivku : 166
Age : 34
Město: : Uherské Hradiště
Registration date : 28. 08. 07

Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :)   Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) Icon_minitimeWed Dec 17, 2008 7:44 pm

já se na vánoce uplně velmi s podivem těším taky Smile asi poprvé od té doby co sem přestal věřit na Ježíska Laughing

zatím to vypadá velmi slibně, budu mít dva Štědré dny Very Happy, jeden s rodinou a druhý později s přítelkyní.

A silvestr budu trávit v kruhu roverů našeho oddílu a přátel skautingu na naší sk. základně Cool cheers
a pak je tu taky fakt ře Silvestr je pro mě very speciall day kvůli mému zápalu (už od časného mládí) do pyrotechniky bom
Návrat nahoru Goto down
http://www.last.fm/wenzel44
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :)   Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) Icon_minitimeSun Dec 21, 2008 7:10 pm

Tak to si to všechno porádně užij Wink

A jak vypadají přípravy Vánoc v Americe, holky?
Je to nějak odlišné od nás?
Návrat nahoru Goto down
Šnešek

Šnešek


Male
Poeet p?íspivku : 35
Město: : KLADNO
Registration date : 24. 09. 07

Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) Empty
PříspěvekPředmět: Všichni celý   Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) Icon_minitimeFri Jan 02, 2009 9:00 pm

Tak co jste všichni mrtvolky (včetně mě tedy) celý po tom proběhlém našem Silvestru Cool . Holky v Americe jsou zjevně zaneprázdněny ale měby totaky zajímalo Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.sedmy-oddil.wz.cz
Ája

Ája


Female
Poeet p?íspivku : 106
Age : 32
Město: : Praha
Registration date : 02. 09. 07

Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :)   Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) Icon_minitimeMon Jan 05, 2009 10:54 pm

Ahoooj:) tak koukám ,že se tady spousta věcí udála od mojí poslední návštěvy !!
četla jsem to předchozí forum a letošní maděrčata musí být fakt podnikavá,to všechna čest.A my bychom se taky neměli dát a někam vyrazit ...nejlépe až bude hezky ,sluníčko,pohodička ...na nějaký víkend třeba Smile
Beruško,ty dej určitě vědět jestli se ti podaří zprovoznit ICQ a nebo zkus něco podobného typu QIP nebo Miranda Wink třeba to pomůže.
Už bude skoro pololetí a mě přijde,že to letos zase utíká o něco rychleji...nepřijde vám to ?
Sime,tak to jsi odvážný,že maturuješ ze ZSV.U nás je to docela problém vzhledem k širokému okruhu věcí,které se v hodinách probírají.(Tuším,že minulí čtyři maturanti prolezli s odřenýma ušima).Držim palce.Každopádně je to zajímavý předmět;)

Přemýšlím,kde vás můžu nejdřív potkat...napadá vás něco??
(Chystá se někdo na nějaký kurz letos o prázkách? Smile Beruš,Dobby... LK Veronica? či něco jiného? )
Návrat nahoru Goto down
Sim
Admin
Sim


Male
Poeet p?íspivku : 166
Age : 34
Město: : Uherské Hradiště
Registration date : 28. 08. 07

Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :)   Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) Icon_minitimeTue Jan 06, 2009 1:44 am

ája: no u nás je to taky problém, vzhledem k jedné profesorce Very Happy Very Happy ...ale výzva musí byt!

taky bych vás rád někde potkal Smile u mě to aspoň snad jistí (snad) dlouhé prázky :-P, tak vás třeba dojedu jednoho po druhém navštívit zatímco vy budete ještě ve škole tongue
Návrat nahoru Goto down
http://www.last.fm/wenzel44
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :)   Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) Icon_minitimeTue Jan 06, 2009 3:15 pm

Ahojky Smile
ICQ už mám nové - 445032638 Smile
Jo a nakurz? No, já bych osobně ráda jela na Pruty, ale vypadá to, že asi nedáme dohromady lidi, tak nevím. No a jinak asi Veronica. Ale ještě nevím, mám na prázdniny více plánů. Tak možná nikam?
Návrat nahoru Goto down
Ája

Ája


Female
Poeet p?íspivku : 106
Age : 32
Město: : Praha
Registration date : 02. 09. 07

Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :)   Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) Icon_minitimeTue Jan 06, 2009 6:58 pm

Sim: Tak to joo! V tom případě držím palce Smile taky už přemýšlím z čeho tak maturovat.Asi se ze ZSV uvidí Wink
Ty prodloužené prázky ti závidim !! Taky se na ně těším.

Beruš: taky toho mám v plánu hodně,tak uvidím.pruty se minulý rok nakonec nekonali páč bylo málo lidí,tak nevim jestli tot ak nedopadne i letos:/ zase...mohli by chctí i ti z minulého roku a tím by se to vyřešilo Smile
S Veronicou se ještě rozhodnu..co vím tak dost lidí pojede Smile Určitě prý Iši a Fíja,Bulďa,Páďa... to by se dalo zjistit.

Až bude hezky sunny někam vyrazíme na maděrácký sraz Wink
Návrat nahoru Goto down
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :)   Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) Icon_minitimeSat Jan 10, 2009 12:01 am

Kdo jedete na OBROK? Já snad jo ... a jelikoš jsem bohužel na tom minulém nebyla, už se tam moc těším Smile
Návrat nahoru Goto down
Ája

Ája


Female
Poeet p?íspivku : 106
Age : 32
Město: : Praha
Registration date : 02. 09. 07

Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :)   Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) Icon_minitimeSat Jan 10, 2009 12:54 am

Já teda určitě i s kmenem Smile ..na minulém jsem taky nebyla tže premiéra:)
Návrat nahoru Goto down
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :)   Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) Icon_minitimeSat Jan 10, 2009 5:07 pm

Já teda doufám, že pojedu.. Jsem přihlášená, ale rodiče mi to ještě neschválili. A v tomto termínu jsme vždycky někam jezdlili s rodinou. Tak nevím. Plánovala jsem je přemluvit o víkendu, ale jsou na mě naštvaní, tak asi jindy ...
Ale rozhodně tam chci moc jet Smile

Jo a na pruty teda asi nepojedem. A přemýšlím, že nepojedu ani na Veronicu. Chtěla bych něco podniknout sama. Uplně.
Návrat nahoru Goto down
Ája

Ája


Female
Poeet p?íspivku : 106
Age : 32
Město: : Praha
Registration date : 02. 09. 07

Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :)   Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) Icon_minitimeSat Jan 10, 2009 8:02 pm

jako uplne uplne sama ? a co třeba? Smile
Návrat nahoru Goto down
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :)   Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) Icon_minitimeSat Jan 10, 2009 10:26 pm

No, možná uplně uplně Smile Ale rodičům se to asi moc líbit nebute, tak ještě nevím ... ale kdyby to vyšlo, byla bych šťastná.
Návrat nahoru Goto down
Sim
Admin
Sim


Male
Poeet p?íspivku : 166
Age : 34
Město: : Uherské Hradiště
Registration date : 28. 08. 07

Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :)   Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) Icon_minitimeThu Jan 15, 2009 11:19 pm

já na obroku taky ještě nikdy nebyl ale letos premiéra nebude Very Happy ...

na nějaký kurz to letos taky zatím nevidím..ale tak co není, může být Smile

beruška: jakým způsobem "uplně sama"? já třeba občas rád cestuju sám...a to jsem myslel že jsem úplná výjimka:)... ale jinak tě naprosto chápu! před minulýma prázdninama jsem měl takové tendence velmi často
Návrat nahoru Goto down
http://www.last.fm/wenzel44
Šnešek

Šnešek


Male
Poeet p?íspivku : 35
Město: : KLADNO
Registration date : 24. 09. 07

Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :)   Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) Icon_minitimeSat Jan 31, 2009 12:35 am

2 Beruška: Není to skoro škoda cestovat sama? Chápu, mě to taky občas láká a někam vyrazim, ale měl jsem stejný pocit jakoSIm, vyjímečný Wink. Koukám, že nejsem alespoň sám... je dobře že se totu alespoň mírně hýbe. Já už si jedu užívat jarních prázdnin, jedeme se střediskem na hory - s dětičkama takže si užijeme Smile Very Happy

Jinak, protože nepatřim do kmenu, tak to s Obrokem nevidim dobře...

Vy někdoděláte letos vůdcovky??? study
Návrat nahoru Goto down
http://www.sedmy-oddil.wz.cz
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :)   Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) Icon_minitimeSun Feb 08, 2009 11:39 pm

Je lepší shořet, než vyhasnout.

Hezké, že? Smile

Pro Šneka: Já vůdcovky nedělám. Možná příští rok?!
Návrat nahoru Goto down
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :)   Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) Icon_minitimeTue Feb 10, 2009 6:04 pm

Čas žít, čas umírat,
čas sít, čas sklízet,
čas zabíjet, čas léčit,
čas bořit, čas stavět,
čas plakat, čas smát se,
čas naříkat, čas tančit,
čas házet kameny, čas kameny sbírat,
čas objímat, čas rozcházet se,
čas hledat, čas ztrácet,
čas střežit, čas odhazovat,
čas trhat, čas sešívat,
čas mlčet, čas mluvit,
čas milovat, čas nenávidět,
čas války, čas míru.
Návrat nahoru Goto down
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :)   Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) Icon_minitimeFri Apr 10, 2009 4:04 pm

Všem Vám přeju krásné Velikonoce plné sluníčka (to určitě bude!) a pohody... holkám, aby je kluci pěkně vyšlehali Wink Very Happy
Papááá!
Návrat nahoru Goto down
Bubla




Female
Poeet p?íspivku : 6
Age : 32
Město: : praha
Registration date : 02. 09. 07

Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :)   Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) Icon_minitimeWed Apr 15, 2009 10:48 pm

Ahooooooooj!!!
no, jsem rudá až za ušima cherry a stydim se za svou pasivitu, ale na vědomost dávám, že ještě pořád žiju a že mě bude možno vidět na obroku. Moc se tam na vás na všechny těším a doufám, že vás tam nebude poskrovnu a že budeme mít čas prohodit pár slov a vůbec se zase nějak vidět, páč pořád na vás na všechny ráda vzpomínám a vzpomínky to jsou nenahraditelný... I love you
doufám, že se mátě všichni moc moc fajn...Smile
Návrat nahoru Goto down
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :)   Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) Icon_minitimeThu Apr 16, 2009 4:52 pm

Bubli, tak to je fajn!! Už se na Obrok hrozně moc těším, a abych řekla pravdu, je to hlavně kvůli vám a ostatním skautským kamarádům z daleka Smile
Určitě se tam musíme sejít, popovídat si, poslechnout si Lišákovo hraní a zavzpomínat si Wink
Návrat nahoru Goto down
Sim
Admin
Sim


Male
Poeet p?íspivku : 166
Age : 34
Město: : Uherské Hradiště
Registration date : 28. 08. 07

Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :)   Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) Icon_minitimeThu Apr 16, 2009 7:57 pm

tak Obrok vám nejvíc závidím What a Face ..
Návrat nahoru Goto down
http://www.last.fm/wenzel44
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :)   Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) Icon_minitimeThu Apr 16, 2009 8:28 pm

To si myslím Smile
Návrat nahoru Goto down
Dobby

Dobby


Female
Poeet p?íspivku : 46
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 28. 08. 07

Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :)   Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) Icon_minitimeSun Apr 19, 2009 10:28 pm

Jé prima... Já se těšííím!Smile Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Šnešek

Šnešek


Male
Poeet p?íspivku : 35
Město: : KLADNO
Registration date : 24. 09. 07

Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :)   Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) Icon_minitimeSun Apr 26, 2009 11:08 pm

No to já taky a o to víc víc víc nejvíc Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.sedmy-oddil.wz.cz
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :)   Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) Icon_minitimeMon Apr 27, 2009 7:59 pm

Heleďte, kdy my se na tom Obroku uvidíme? Co třeba hned první den v 19:00 u infostanu? Snad se tam v té hromadě lidí najdeme Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :)   Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Madera :: Fonticulus Maděra 2007 :: Pokec-
Přejdi na: