Madera
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášenímadera.wz.cz

 

 Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :)

Goto down 
+3
Šnešek
Sim
Beruška
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Dobby

Dobby


Female
Poeet p?íspivku : 46
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 28. 08. 07

Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: OBROK   Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 04, 2009 6:12 pm

Ach jo, tak je zase po OBROKu...Smile To je hrozný ty návraty z akcí... Jsem ráda, že jsme se zas po čase sešli... Ale OBROK mi to nestačí... Musíme sraz udělat dřív;) Škoda, že ty prázdniny jsou tak krátkýSmile No nic, přestanu žvatlat... Zdravím všechny z deštivých Pardubic a přeji prosluněné dny...Smile Ahoj, Dobby
Návrat nahoru Goto down
Sim
Admin
Sim


Male
Poeet p?íspivku : 166
Age : 34
Město: : Uherské Hradiště
Registration date : 28. 08. 07

Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :)   Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 10, 2009 4:52 pm

deštivé pardubice? v UH už nekáplo tak 3 týdny (no jo, vlastně jednou, ale to je vše)
nelepší jsou 3 měsíční prázdniny Surprised Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.last.fm/wenzel44
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :)   Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 11, 2009 5:31 pm

No, v Pardubicích teď kape celkem často... už po mnoho dní mám vždycky kvůli dešti mokré kolo a ze školy jezdím s mokrým zadkem (od sedla).
Hm ... tříměsíční prázdniny... ani mi to neříkej, co bych za to dala!! Smile Už máš něco konkrétního v plánu? Doufám, že podnikneš něco pořádnýho, ne jen nějakou brigádu... to musíš využít takovýhle čas! Smile
Návrat nahoru Goto down
Sim
Admin
Sim


Male
Poeet p?íspivku : 166
Age : 34
Město: : Uherské Hradiště
Registration date : 28. 08. 07

Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :)   Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 12, 2009 3:35 pm

šak doufám využiju, ale tak nějaká ta brigáda bude asi nezbytná, páč s pěnězi přichází svoboda .. jestli teda ještě neco seženu

no a jinak bych vás rád viděl, ale tuším, že prázky máte až moc nabité No
Návrat nahoru Goto down
http://www.last.fm/wenzel44
Ája

Ája


Female
Poeet p?íspivku : 106
Age : 32
Město: : Praha
Registration date : 02. 09. 07

Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :)   Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 12, 2009 4:32 pm

Ahoj ahoj všici Smile
Taky nemám ráda návraty z takových akcí. Vždycky si tím nejvíc rozhodim režim Very Happy
Máš už nějaké plány co s těmi penězi Sime ? To se musí využít tolik času. taky se těším až budu mít tak dlouhé práázky.
Návrat nahoru Goto down
Sim
Admin
Sim


Male
Poeet p?íspivku : 166
Age : 34
Město: : Uherské Hradiště
Registration date : 28. 08. 07

Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :)   Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 12, 2009 11:35 pm

plány nemám, páč peníze ještě taky nemám Very Happy ... chtěl jsem jet na Korsiku s našima roverama, ale tak ještě nevím.. fakt si nechávám uplně volný prostor pro rozhodování, co s časem Smile

a co vy, pomalu s prázky blíží (vám teda pomaleji Laughing ), kam vyrážíte vy??
Návrat nahoru Goto down
http://www.last.fm/wenzel44
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :)   Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) - Stránka 2 Icon_minitimeThu May 21, 2009 12:06 pm

Hej, Sime, my to myslíme vážně Smile koukej ten čas pořádně využít... a jak maturita? Wink

Jo, prázdniny se blíží nehorázně rychle. Já s Dobby jedem s kmenem na 16 dní do Skotska... Už se tam těšíme Smile Myslím, že můžu mluvit za obě. Držte nám palce, abysme se tam neutopili, nebereme si totiž šnorchl... A pršet tam určitě bude dost Sad
Pak nás společně čeká ještě tábor. Mě pak cesta do Rumunska, něco s rodiči a snad i má cesta o samotě Smile Uvidíme...
Co plánujete vy?
Návrat nahoru Goto down
Ája

Ája


Female
Poeet p?íspivku : 106
Age : 32
Město: : Praha
Registration date : 02. 09. 07

Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :)   Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 25, 2009 9:18 pm

Pozdravy z Prahy po delší době !!!

Palce držím:) do Skotska bych se také někdy chtěla podívat,pak musíte poreferovat jaké to bylo.
Já jedu letos poprvé ja jiný skautský tábor než s mým domovským oddílem. Letos teda budu se střediskem Dvojka Praha. Už se fakt těším ,bude to něco úplně jiného Smile
A pak plánuju s kamarádkou výlet do Španělska,který ještě není zajištěný ,tak uvidím.

Dva měsíce je zkrátka málo na všechno co bych chtěla stihnout...a že toho je Smile
Návrat nahoru Goto down
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :)   Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 27, 2009 9:48 am

To mi teda povídej... Ale myslím, že krátké prázdniny jsou hold prokletím skautů Smile
Španělsko... to není taky vůbec špatné! Jen si to asi honem honem zařiďte, aby měli někde ještě volno. Bo se chystáte využít nějaké poslední levnější nabídky?
Návrat nahoru Goto down
Šnešek

Šnešek


Male
Poeet p?íspivku : 35
Město: : KLADNO
Registration date : 24. 09. 07

Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :)   Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 27, 2009 4:30 pm

dva měsíce je hafo málo zdravím z Kladna Very Happy to já plánuju spíš jen tuzemsko závidím vám trochu ty dálky bude to určitě fajn
Ájo dvajka praha je super znam pár lidí odtud (i když oni mě už asi ne) a jsou fajn
Sime Sime co maturitka??? Dopadla? Určitě výborně žejo Cool
Návrat nahoru Goto down
http://www.sedmy-oddil.wz.cz
Sim
Admin
Sim


Male
Poeet p?íspivku : 166
Age : 34
Město: : Uherské Hradiště
Registration date : 28. 08. 07

Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :)   Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) - Stránka 2 Icon_minitimeFri May 29, 2009 1:19 am

zdarec, jj, dopadla velmi nad očekávání Very Happy fakt se toho nebojte, ale teda upřímně - tu státní maturitu vám nezávidím, není teda moc "dodělaná" Exclamation

toliko ke škole, jinak vidím, že prázky máte nabité, jak se na pořádné skauty patří Wink
tak ať vám všecko vyjde, kdyžtak vás v průběhu následujících měsíců navštívím Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
http://www.last.fm/wenzel44
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :)   Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 08, 2009 10:48 am

Jasně, klidně přijeď Sime! Smile Budem rádi! cheers

Heleďte, co udělat po prázdninách zase po čase nějaké setkáníčko? Smile Nebo minimálně na podzim jako také jedno bylo?! Co?? Smile
Návrat nahoru Goto down
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :)   Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 14, 2009 6:45 pm

Teda tady je zase mrtvo!! Sad Smile Ani mi nikdo neodpoví...
Návrat nahoru Goto down
Sim
Admin
Sim


Male
Poeet p?íspivku : 166
Age : 34
Město: : Uherské Hradiště
Registration date : 28. 08. 07

Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :)   Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 16, 2009 9:45 pm

jasné, setkání bude, si piš Wink

ps: když byste vy z Pardubic měly někdy náhodou čas, klíďo píďo dojedu Smile za předpokladu že budu mít čas i já

nechcete někdo jet se mnou sem :
http://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/4052-dobrodruzne-leto-na-slovenskych-hradech/

nebo aspoň neznáte někoho kdo jede?
Návrat nahoru Goto down
http://www.last.fm/wenzel44
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :)   Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 16, 2009 10:02 pm

jasně, my někdy napíšem a ty přijdeš Wink

jedeš opravovat hrady?? vypadá to zajímavě... jela bych taky, ale nene, bohužel...
a nikoho, kdo by jel neznám Sad
užij si to!! Smile my už příští pátek letíme do skotska ... páni, už se těšííím Smile
Návrat nahoru Goto down
Sim
Admin
Sim


Male
Poeet p?íspivku : 166
Age : 34
Město: : Uherské Hradiště
Registration date : 28. 08. 07

Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :)   Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 16, 2009 10:22 pm

tož vy si to každopádně taktéž hodně užijte !! brr, tam bude správné pošmourno a nevlídno, není-liž pravda? Smile ale musí to byt super, pak poreferuješ jaké to bylo
Na jak dlouho tam letíte?
Pozdravuj Mikyho Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.last.fm/wenzel44
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :)   Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 16, 2009 10:36 pm

Jasan, pozdravovat budu Wink

Budeme tam 16 dní... celkem dlouho Smile a pršavo tam asi bude, mno.. nějak to budeme muset přežít ... hlavně se neutopit Smile
Návrat nahoru Goto down
Dobby

Dobby


Female
Poeet p?íspivku : 46
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 28. 08. 07

Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :)   Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 16, 2009 10:47 pm

To se teda pěkně pleteš, Sime! Bude tam totiž krásně, ani kapka Wink A když bude zima, budem se tulit ke kolemjdoucím ovečkám Smile Letíme celkem na 16 dní, z toho chození po Skyei (jak se to skloňuje...?Smile) asi 11 dnů, 1,5 dne Edinburgh a zbytek cesta... Jsem na to opravdu dost zvědavá Smile Děkujem za přání...
Jinak já mám letos prázdniny nabité snad víc než kdy jindy... Takže bohužel také po lákavé nabídce na Slovensko neskočím... Ale musí to být príma:)
A společné volno si někdy musíme najít! Dneska (když jsem šla od Berušky:)) bylo krásně nasvícené staré město... Smile Stojí za zkouknutí Wink

PS: Tak mě napadá... ani se nenadějem a budeme mít druhé Maděrové výročí... Téda, to to letí Smile

Mějte se všichni krásně! Házejte starosti za hlavu a užívejte si léta Smile SESLE
Návrat nahoru Goto down
Dobby

Dobby


Female
Poeet p?íspivku : 46
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 28. 08. 07

Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :)   Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 16, 2009 10:48 pm

Cheché, Beruška mě předběhla Smile Příště se nebudu tak rozepisovat Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Beruška

Beruška


Female
Poeet p?íspivku : 172
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 02. 09. 07

Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :)   Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jun 18, 2009 3:45 pm

Jo no to víš Dobby... jsem lepší Wink Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Dobby

Dobby


Female
Poeet p?íspivku : 46
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 28. 08. 07

Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :)   Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 12:15 am

To se mi nelíbí, že tady ten Beruščin příspěvek pořád straší...Very Happy Tak něco napíšu a už nebude nejnovější chacháWink
Třeba, že ve Skotsku opravdu skoro nepršelo:) A zjistila jsem, že s Beruškou umíme vycházet i po měsíci v kuse ve společném stanu! (Skotsko->tábor->tábor:)) Někdy si to zkuste;) Brou:)
Návrat nahoru Goto down
Šnešek

Šnešek


Male
Poeet p?íspivku : 35
Město: : KLADNO
Registration date : 24. 09. 07

Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: První příspěvek 2010   Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Feb 25, 2010 5:22 pm

Když to nikdo nechcete v roce 2010 javascript:emoticonp('I love you') napsat budu to muset být já javascript:emoticonp('cheers') . Jak se vám všem vede taky vás straší ta matura jako mě o VŠ nemluvim Cool
Návrat nahoru Goto down
http://www.sedmy-oddil.wz.cz
Peta
Admin



Male
Poeet p?íspivku : 71
Age : 123
Město: : Hranice
Registration date : 27. 08. 07

Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :)   Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 14, 2010 9:08 pm

ahoj, tak ať se někdy aspoň ozvu, v roce 2010 žiju a i celkem vpohodě, škola už je zamnou, těšim se až vás zas někdy uvidim Smile
Návrat nahoru Goto down
Dobby

Dobby


Female
Poeet p?íspivku : 46
Age : 32
Město: : Pardubice
Registration date : 28. 08. 07

Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: pozdrav z Pic   Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 05, 2010 5:06 pm

Tož to já se taky ozvu:) (letos poprvé...? fíha) Mám se dobře, prázdniny byly plné, ale pohodové, s parádní tečkou v podobě Svatoprutů - doufáme, že nám v kmeni vydrží nadšení, které jsme tam získali... Rozhodně můžem doporučit;) A jinak... matura trochu strašíSmile Kvůli ní netuším, jak to bude s OBROKem... Ale na Miksému se zase potkáme, že jo...??? Smile
Mějte se krásně!Smile A napište sem taky něco;) Co školy...?

Zdraví Dobby:)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :)   Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jen takové plky bez jednotného téma ... prostě si povídat :)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Madera :: Fonticulus Maděra 2007 :: Pokec-
Přejdi na: